Про нас

ТМ ФарсіФарм представлена на фармацевтичному ринку з 2004 року. Від моменту заснування і до сьогоднішнього дня ми сумлінно виконуємо взяте на себе зобов’язання, а саме забезпечення українців високоякісними і доступними лікарськими препаратами, що мають доказану високу ефективність та безпеку. Залучаючи нові технології і міжнародний досвід, ми робимо свій внесок у впровадження та дотримання світових стандартів охорони здоров’я в Україні.

Вже багато років ми співпрацюємо з провідними фахівцями в галузі медицини та фармації і заслужили високу довіру серед лікарів і фармацевтів. Наші партнери – провідні дистриб’ютори, аптечні мережі і аптеки України. Регіональні представництва компанії розвиваються і працюють у всіх регіонах нашої батьківщини.

Обираючи пріоритетні напрямки в своїй роботі, наша компанія орієнтується на клієнтів і швидко реагує на потреби пацієнтів і медичних працівників. Наш продуктовий портфель включає різноманітні препарати для лікування і профілактики широкого спектру захворювань.

ТМ ФарсіФарм всіляко підтримує наукові дослідження ефективності нашої продукції.Разом з авторитетними спеціалістами ми проводимо постійний аналіз і узагальнення клінічного досвіду застосування наших препаратів. ТМ ФарсіФарм приймає активну участь в науково-практичних конференціях, круглих столах, обласних товариствах і з’їздах спеціалістів в усіх регіонах України.

ТМ ФарсіФарм – ексклюзивний дистриб’ютор продукції концерну Lallemand Inc. (Канада) і компанії Roja Pharmazie GmbH (Німеччина) в Україні. Крім того, велика частина наших препаратів не має аналогів в Україні.

Наша команда

Наші співробітники – наша гордість. Всі успіхи і досягнення компанії – результат їх професіоналізму і сумлінної праці. Команду ФарсіФарм складають досвідчені фахівці з ґрунтовними знаннями у галузі лікарських препаратів і фармацевтичної промисловості в цілому. Провідні співробітники компанії мають багаторічний досвід успішної роботи на фармацевтичному ринку України. Крім того, штат постійно поповнюється новими висококваліфікованими фахівцями.

Наша місія

Від моменту заснування ми прагнемо в усіх аспектах своєї діяльності реалізовувати нашу основну місію – сприяння процвітанню здорового суспільства України. Ми натхненно працюємо, щоб забезпечити населення країни високоякісними лікарськими препаратами, пильно слідкуємо за сучасними стандартами лікування та фармацевтичної опіки, а також невпинно пропагуємо здоровий спосіб життя. Заповітна мрія кожного співробітника нашої компанії – сильна, активна і здорова нація з високою тривалістю і якістю життя.

ТМ ФарсіФарм бере участь в реалізації державних госпітальних програм щодо медичного забезпечення населення.

Наша продукція

Основоположним для нашої компанії є якість фармацевтичної продукції. Всі препарати, які ТМ ФарсіФарм представляє на фармацевтичному ринку України, мають глибоку наукову основу для призначення і достовірно покращують здоров’я пацієнтів. Якість нашої продукції підтверджена міжнародними сертифікатами ISO, GMP, а також відзначена численними національними і міжнародними винагородами.

Продуктовий портфель ТМ ФарсіФарм включає рецептурні препарати, фітозасоби та пробіотики.

Рецептурні препарати ТМ ФарсіФарм дозволяють пацієнтам в Україні отримувати актуальні терапевтичні рішення в таких напрямках, як лікування захворювань органів дихальних шляхів, черевної порожнини, кісток і суглобів, м’яких тканин, лор-органів, нирок і сечовивідних шляхів, менінгіту та інших важких інфекцій.

Фітозасоби ТМ ФарсіФарм втілюють у собі турботу природи, а якість рослинної сировини гарантує німецький виробник. Ми пропонуємо нашим співвітчизникам високоефективні рослинні засоби, що застосовуються в урологічній, гінекологічній практиках та андрології, а також для покращення лактації у годуючи матерів.

Сучасні пробіотики – ще один напрямок нашої роботи. ТМ ФарсіФарм представляє українським споживачам препарати від канадського концерну Lallemand Inc., що є світовим лідером з розробки нових пробіотиків. Завдяки високій якості і ефективності вони вже завоювали прихильність і довіру серед українців.

Наші досягнення

  • Наша команда – досвідчені фахівці з ґрунтовними знаннями у галузі лікарських препаратів і фармацевтичної промисловості в цілому.
  • За нашими плечима 15 років успішної роботи на фармацевтичному ринку України. Від моменту заснування і до сьогоднішнього дня ми сумлінно виконуємо взяте на себе зобов’язання, а саме забезпечення українців високоякісними і доступними лікарськими препаратами.
  • Якість нашої продукції підтверджена міжнародними сертифікатами ISO, GMP, а також відзначена численними національними винагородами.
  • Ми здійснюємо свою діяльність на загальнонаціональному рівні. Регіональні представництва компанії розвиваються і працюють у всіх регіонах нашої батьківщини.
  • Наші партнери – найкрупніші національні фармацевтичні дистриб’ютори, серед яких Оптима Фарм, БаДМ, Вента та інші.
  • В нашому продуктовому портфелі представлені категорії рецептурних лікарських засобів, дієтичних добавок на основі лікарської рослинної сировини, а також сучасні пробіотики.
×