8 надійних способів «заробити» простатит. Попереджений – озброєний!

Фахівці стверджують, що в Україні кожен третій чоловік зрілого віку (від 30 років) страждає тією або іншою формою простатиту. А у осіб старше 45 років аденома зустрічається в 50% випадків.

Щоб простатит не застав зненацька, потрібно знати, де ця напасть може вас підстерігати. Отже, поговоримо про основні чинники, які служать пусковим механізмом до розвитку захворювання.

Переохолодження

Машина не завелася, таксі не приїхало – і вам довелося півтори години чекати на морозі автобус, а потім ще годину трястися в його промерзлому салоні. Переохолодження завжди було і буде одним з провокуючих чинників запального процесу, особливо тоді, коли в організмі вже є осередки хронічної інфекції. Запальні захворювання сечового міхура, уретри, зниження захисних сил як організму в цілому, так і місцевого імунітету зокрема, призводять до появи запалення в передміхуровій залозі.

Малорухливий спосіб життя

Особливо ризикують ті, хто цілий день сидять за комп’ютером і забувають про необхідність час від часу встати, пройтися і розім’ятися. При нестачі руху порушується кровообіг, кров стає густою і повільніше тече по судинах. Через це серце не встигає переганяти її, і з часом кров відкладається в тазової області, утворюючи своєрідне «венозне депо» організму. Один із наслідків цього – застійний простатит.

Зайві кілограми

Вчені з Оксфорда виявили цікаву закономірність: чим більше вага пацієнта, тим вище ризик захворювань простати. Кожні десять зайвих сантиметрів в області талії (в основному це вісцеральний жир) збільшують ризик на 18-20 відсотків. Одне з пояснень цього вчені бачать в тенденції клітин (особливо жирових, адипоцитів) до збільшення, це позначається на органах людини, в тому числі передміхуровій залозі. Плюс до того, повним властивий знижений вміст тестостерону, а це теж не кращим чином впливає на стан статевих органів чоловіків.

Проблеми зі стільцем

Закрепи (не періодичні, а часті, що спостерігаються при регулярних порушеннях стільця) також можуть провокувати розвиток простатиту. Хронічні закрепи порушують кровообіг в передміхуровій залозі і провокують ущільнення тканин простати.

Невилікувані запальні процеси

Навіть якщо ви відчуваєте себе абсолютно здоровим, але в вашому організмі прописалися хронічні інфекції (хоча б недолікований карієс), вони можуть відігратися і на передміхуровій залозі. До речі, спровокувати простатит може і звичайний хронічний бронхіт.

Венеричні захворювання

Тут без коментарів – ясна річ, що краще за своїм статевим здоров’ям ретельно стежити. Навіть вилікувавши перенесене венеричне захворювання, ви все одно перебуваєте в зоні ризику, тому як сам факт, що ви їм хворіли, для простатиту дуже привабливий.

Стреси

Як відомо, від стресів часто страждає серце. Але у чоловіків на тлі стресів страждає і «друге серце» – простата. Зниження настрою і відсутність адекватного потребам відпочинку у чоловіків можуть приводити до функціональних порушень статевої діяльності і простатиту.

Утримання

Тривале утримання від інтимної близькості дуже негативно позначається на функціонуванні передміхурової залози. Внаслідок того що передміхурова залоза не звільняється від накопиченого секрету, в ній постійно існує застій вмісту, який є прекрасним середовищем для розмноження різних мікробів і розвитку запалення.

Профілактика простатиту

Для профілактики простатиту і нормалізації функціонування передміхурової залози здавна застосовуються лікарські рослини. Їх перевага перед синтетичними препаратами – це хороша переносимість, відсутність побічних ефектів і можливість тривалого застосування. Одна з незамінних лікарських рослин для передміхурової залози – це гарбуз. Насіння гарбуза надає не тільки протизапальну дію, але також знижує розростання клітин простати. Ще одна рослина для здоров’я простати – якірці сланкі, які стимулюють роботу статевих залоз, нормалізують гормональний фон, активізують сперматогенез і підвищують потенцію.

Комплекс біологічно активних речовин, що входять до складу кропиви дводомної, особливо корисний для чоловіків. Кропива блокує перетворення тестостерону в дигідротестостерон і сприяє гальмуванню процесів, що призводять до гіперплазії простати.

Так як в основі хвороб сечостатевої системи найчастіше лежить саме запалення, при болісному сечовипусканні, аденомі передміхурової залози і хронічному простатиті рекомендується застосовувати ромашку, відому своїми протизапальними властивостями. Ще одна рослина, яка володіє потужним протизапальним ефектом – аніс звичайний. Він до того ж має виражений спазмолітичний, анестезуючий і сечогінний ефекти.

Чудодійну силу всіх п’яти лікарських рослин об’єднує в собі натуральний рослинний засіб ПРОСТАГОЛ. Він містить активні речовини лікарських рослин в ідеальних, строго вивірених пропорціях, що дозволяє досягти максимального профілактичного і терапевтичного ефектів.

Поділитися
×