Ах, Греция, мечта души моей!

«Ах,  Греция, мечта души моей!

Ты сказка нежная,

Но я к тебе нежней…»

Сергій Єсенін.

Наприкінці квітня – початку травня 2013 року компанія «Медвестснаб» проводила продуктовий тренінг, метою якого було здобуття співробітниками нових знань про препарати ТМ ФарсіФарм і навичок їх просування. Місцем для проведення тренінгу була обрана прекрасна і чарівна країна – Греція, півострів Халкідікі.

Протягом двох днів проводилася конференція, в ході якої були вирішені основні завдання тренінгу:

  1. Обговорення корисної інформації про препарати Зоксіцеф, Лоракорт в розрізі деяких спеціальностей лікарів, схеми і особливості застосування препаратів, практичний досвід застосування.
  2. Огляд інформації про відмінні особливості фітопрепаратів ТМ ФарсіФарм урологічної і гінекологічної груп, про застосування їх у практиці лікаріввідповіднихспеціальностей.

У структурі конференції були виділені чотири основні сесії, кожна з яких висвітлювала одну з тем продуктового тренінгу. Доповіді учасників супроводжувалися цікавими презентаціями, які дозволяли більш наочно освітити основні напрямки виступу.

Спікерами на конференції виступали коучинг-менеджер Балута О. І., продакт-менеджер Долока В. І., керівник служби просування Хохлова О. В., регіональні менеджери Пігарьов А. А., Лапунька О. Ю., Боровкова Н. І., а також медичні представники Вовк М. О., Лисенко О. О., Багрій В. М. і Тагаєв Б. Д.

Незважаючи на насичену програму тренінгу, учасники зовсім не відчували втоми. Зустрічаючи кожен деньранковою гімнастикою на березі Егейського моря, вдихаючи свіже морське повітря, відчуваєш незвичайний приплив бадьорості. А ввечері, після плідної роботи, так приємно зануритися в невимушену дружню атмосферу, поспілкуватися з людьми, з якими зазвичай розділяють міста, помилуватися заходом сонця і погуляти по морському берегу.

Природа Греції – це захоплююча різноманітність квітів і дерев. Крім звичних нашому оку сосен, кипарисів, дубів і багатьох фруктових дерев, є й такі, які радують своєю екзотичністю. Наприклад, стародавні оливкові дерева, мигдальні, мандаринові, апельсинові, інжир. Учасникам тренінгу в перший же день перебування в Греції пощастило поласувати мандаринами прямо з дерева, при цьому обмінюючись враженнями з приводу скуштованих заморських фруктів.

На третій день тренінгу співробітники компанії мали можливість відпрацювати практичні навички, а також проявити свою фантазію і креатив, взявши участь у конкурсі на створення кращого фільму про Зоксіцеф. На закінчення відбувся перегляд робіт і була проведена їх професійна оцінка членами компетентного журі. Всі учасники дуже старалися, проявляли високу активність і акторську майстерність, тому, як нам здається, фільми перевершили багатьох володарів нагород в галузі кінематографу. Про те, як проходили зйомки фільмів, і про нагородження переможців пізніше можна буде почитати в окремій статті.

На завершення поїздки співробітники могли насолодитися красотами Греції під час екскурсії в місто Салоніки, яке славиться своїми музеями та пам’ятниками архітектури.

 У самому серці старого міста розташована церква великомученика Димитрія – покровителя міста Салоніки, головний скарб якої – мироточиві мощі цього святого. Вона вразила всіх своєю грандіозністю і величчю.

Співробітники змогли доторкнутися до історії стародавньої Греції, побувавши на руїнах амфітеатру, що колись збирав публіку під час міських свят, концертів і спортивних заходів. А також змогли споглядати Тріумфальну арку Галерія, яка була споруджена в III столітті на честь перемоги імператора Галерія над персидською армією. З усіх боків вона прикрашена барельєфами, що зображують сцени з військового походу імператора. Хоч і напівзруйнована, вона зберігає секрети давнини і викликає захоплення своєю мовчазною величчю.

Греки дуже шанують свою культуру, пишаються своєю історією, тому там багато пам’ятників відомим особистостям, які творили цю історію. У скверах і парках в Салоніках можна не тільки перепочити від тривалої прогулянки, але і насолодитися роботами сучасних майстрів скульптури.

Бажаючі змогли відвідати Виставку сучасного художнього мистецтва, де були представлені роботи художників багатьох напрямків. Любителі мистецтва поринули у світ яскравих фарб, в якому все підвладне художнику. Кожна з представлених робіт змушувала вдивлятися і вдумуватися, в кожній з них була видна рука талановитого майстра. Відвідування виставки залишило незабутні яскраві враження.

У Греції разюче переплітаються елементи древніх цивілізацій і урбаністичні пейзажі, новобудови. Сучасне життя людей тут цікаве і насичене. Південний темперамент, вміння насолоджуватися життям, нестримний оптимізм, що ілюструється улюбленою фразою греків «Бог дасть!», гарне почуття гумору, відкритість і дружелюбність по відношенню до представників інших культур – все це, в тій чи іншій мірі, може характеризувати сучасних греків.

Напевно, нам варто повчитися у них безумовному оптимізму, вмінню любити життя, насолоджуючись кожною її хвилиною, і бути, як і вони, в хорошому сенсі трішечки «божевільними».

Можна зробити висновок, що тренінг в цьому році пройшов більш ніж успішно. Учасники змогли поповнити свої теоретичні знання, відпрацювали практичні навички та отримали свіжий заряд енергії для майбутніх трудових подвигів.

Поділитися
×