Благодійна акція “Брати наші менші”. Частина 1

…Я верю, вырасту большим и сильным.

От голода уйду и от колес,

Но я останусь добрым и красивым.

И кто-то скажет про меня: “МОЙ ПЁС”!!!

Тетяна Алєнчикова

Продовжуючи займатися звичними робочими питаннями, співробітники компанії «Медвестснаб» не припиняють підготовку до радіснї для всіх нас події – 10-річного ювілею компанії, який ми відзначатимемо 1 лютого 2014 року. Дотримуючись плану заходів, приурочених до ювілею, в жовтні 2013 року наші співробітники провели благодійну акцію під назвою «Брати наші менші».

У всіх куточках нашої батьківщини є добрі і небайдужі до чужого горя люди. Вони не можуть залишатися осторонь, коли бачать, що страждає бездомна тварину. Завдяки таким людям в Україні створюються притулки, в яких кожене покинуте кошеня або щеня знаходить турботу і любов. Праця волонтерів добровільна, ніхто з них не розраховує на якісь матеріальні заохочення від держави. Порятунок бездомних тварин приносить волонтерам моральне і духовне задоволення, а це часто коштує дорожче за гроші.

До Всесвітнього дня захисту тварин (4 жовтня) наші співробітники з радістю вирушили до притулків для бездомних тварин у багатьох регіонах України і постаралися допомогти волонтерам в їх нелегкій праці.

Так, наші співробітниці з міста Донецьк із задоволенням прийняли участь в акції. В притулок для бездомних тварин «ПІФ» від імені компанії були передані корми для його вихованців. Організація «ПІФ» була заснована в 2005 році на базі колишнього автотранспортного підприємства. Зараз у розпліднику мешкають близько восьмиста собак! Адміністрація притулку висловила щиру подяку компанії «Медвестснаб» за надану допомогу і небайдуже ставлення до бездомних тварин. На фото медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Донецьк та Донецької області Алєксєєва Ірина.

Медичний представник по місту Ужгород та Закарпатській області Деяк Наталія відвідала Громадську організацію «Допоможи другу». У притулку зараз проживають десять собак і дві кішки. Адміністрація притулку з вдячністю прийняла допомогу від компанії «Медвестснаб». На фото медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Ужгород та Закарпатській області Деяк Наталія.

Вінницьку область ми теж не обійшли увагою: у притулку для бездомних собак «Планета» побувала наш медичний представник по місту Вінниця та Вінницькій області Ревякіна Катерина. Вона привезла 2 мішки корму для собак, яких у притулку налічується вже близько трьохсот. На фото праворуч – волонтер притулку Кучма Оксана Володимирівна, ліворуч – наш медичний представник по місту Вінниця та Вінницькій області Ревякіна Катерина .

Тварини, як і ми з вами, володіють почуттями і мають схожі потреби. На жаль, вони не можуть постояти за себе, тому обов’язок кожної людини забезпечити для братів наших менших щасливе і повноцінне життя.

Наші співробітниці з АР Крим Тельнова Олеся і Нафієва Сусана відвідали тимчасовий притулок для стерилізованих безпритульних тварин і привезли гостинці для чотириногих пацієнтів. На фото справа наліво: співробітниці притулку Ольга Василівна та Милованова Людмила Олександрівна, медичні представники ТМ ФарсіФарм з АР Крим Нафієва Сусана і Тельнова Олеся .

У притулку для бездомних тварин з веселою назвою «Дай лапу, Друже!» побували наші медичні представники по місту Запоріжжя та Запорізькій області Гончарова Віта і Піпур Микола. Напередодні холодів тваринам як ніколи потрібна турбота, тому наші співробітники забезпечили жителів притулку теплими речами і кормом. На фото медичні представники ТМ ФарсіФарм по місту Запоріжжя та Запорізькій області Гончарова Віта і Піпур Микола.

В Одесі вже більше 10-ти років тому був створений притулок для бездомних тварин під назвою «Ковче ». У притулок потрапляють тварини, які потребують допомоги і не можуть жити на вулиці, наприклад, ті, що потрапили у ветеринарні клініки через участь в ДТП. У «Ковчезі» побувала наш медичний представник по місту Одеса та Одеській області Тимофєєва Світлана. Зараз у притулку налічується близько двухста собак, кішок і цуценят – а це велика відповідальність, тому адміністрація притулку була дуже вдячна допомозі від компанії «Медвестснаб». На фото медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Одеса та Одеській області Тимофєєва Світлана.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Акція компанії «Медвестснаб», яка проходила в жовтні, принесла користь і підопічним ветеринарної клініки міста Чернігів. Туди вирушила наш медичний представник по місту Чернігів та Чернігівській області Коновалова Оксана. Дружний колектив ветеринарної клініки у складі Ковчин Світлани Григорівни, Антончик Володимира Івановича та заступника начальника ветеринарної клініки Горянського Сергія Миколайовича висловив подяку всьому колективу компанії «Медвестснаб» за медичні препарати, такі необхідні для клініки. На фото зліва і справа співробітники клініки Ковчин Світлана Григорівна та Антончик Володимир Іванович , в центрі – медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Чернігів та Чернігівській області Коновалова Оксана.

Поділитися
×