Благодійна акція “Брати наші менші” Частина 2

Як ми вже говорили в попередній частині статті, в жовтні компанія «Медвестснаб» проводила черговий захід, приурочений до 10-річного ювілею компанії, який ми святкуватимемо 1 лютого 2014 року. У рамках благодійної акції під назвою «Брати наші менші» співробітники компанії відвідали притулки для бездомних тварин у різних куточках нашої батьківщини і надали допомогу організаторам притулків в їх нелегкій, але благородній справі.

Наприклад, у притулку для тварин, організованому Полтавською обласноюзоозахисною благодійною організацією «Право на життя», побувала наш медичний представник по місту Полтава та Полтавській області Боркунова Ольга. Ця організація є некомерційною, а її члени та волонтери займаються захистом тварин на громадських засадах і у вільний від роботи і сім’ї час. На фото медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Полтава та Полтавській області Боркунова Ольга.

Питання захисту тварин дуже актуальне сьогодні, тому що в гонитві за тим, щоб все встигнути, люди перестали помічати очевидне. Всі ми в дитинстві хотіли притягти в будинок всіх бездомних собак округи, а тепер часто просто відвертаємося, і це в кращому випадку. Адже деякі замислюються, куди б подзвонити, щоб їх прибрали. А як же щодо того, що «… ми у відповіді за тих, кого приручили»?

Харківський міський центр утримання безпритульних тварин відвідав наш співробітник з міста Харків Мірошниченко Олексій. Адміністрація центру висловила глибоку подяку компанії «Медвестснаб» за проявлену турботу. На фото медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Харків та Харківській області Мірошниченко Олексій.

У Херсонській області є клуб любителів тварин під назвою «Чотири лапи». Його учасники займаються допомогою бездомним тваринам.Організація існує завдяки пожертвам небайдужих людей. Наш співробітник з міста Херсон Лисенко Олександр від імені компанії надав допомогу органіаторам притулку, надавши необхідні речі, що полегшують догляд за тваринами. На фото медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Херсон та Херсонській області Лисенко Олександр з представницею організації.

У багатьох з нас є домашні тварини. Вони оточені ласкою і любов’ю, за ними доглядають і про них піклуються. Але, на жаль, є й приклади жорстокого поводження з тваринами. Нерідкі випадки, коли, вдосталь награвшись з ними, люди викидають обридлих їм вихованців на вулицю, нітрохи не піклуючись про їх подальшу долю. Ставлення людини до тварин – це дзеркало, яке показує, як вона буде ставитися до інших людей. Зрадити людини і прогнати тварину – однаково жорстокі вчинки.

У Львові є притулок для бездомних собак під назвою «Милосердя». У нього нерідко потрапляють тварини, які колись були чиїмись улюбленцями, а тепер їм доводиться боротися за життя. У притулку побував наш медичний представник по місту Львів і Львівській області Бабич Володимир і привіз для його жителів продукти харчування. На фото праворуч медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Львів і Львівській області Бабич Володимир, ліворуч – представник притулку.

Активістами Товариства охорони тварин в Миколаєві був організований притулок для бездомних тварин «Надія». Безліч кішок і собак після важких випробувань голодом і холодом на вулицях міста нарешті знайшли тут будинок. Туди в рамках нашої благодійної акції і відправилася медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Миколаєву та Миколаївській області Артюхова Ольга з гостинцями. Організатори притулку були дуже вдячні компанії «Медвестснаб» за допомогу. На фото медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Миколаєву та Миколаївській області Артюхова Ольга.

Не завжди легко знайти однодумців, але іноді зусилля навіть однієї людини можуть зробити дуже багато!

У Рівненській області є притулок для тварин, створений і існуючий завдяки зусиллям однієї жінки – Аліси Мамчур, уродженки Казахстану. Притулок існує 9 років, і бездомних собак, які проживають у ньому, налічується вже 130. Всім собакам, які потрапляють до притулку, роблять необхідні щеплення, по можливості проводять стерилізацію. Там побував медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Рівне та Рівненській області Шпак Іван і від імені компанії «Медвестснаб» залишив подарунки для жителів притулку.

А в селі Миколаївка Дніпропетровської області є притулок для бездомних тварин, який існує завдяки старанням однієї сім’ї. Члени цієї родини дуже добрі і чуйні люди, тому не здатні залишити тварин у біді. Притулок відвідали медичні представники ТМ ФарсіФарм по Дніпропетровській області Тагаєв Батир і Вовк Максим і від імені компанії надали організаторам притулку допомогу з продуктами харчування для вихованців. На фото зліва – організатор притулку, справа – медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Дніпродзержинськ та Дніпропетровській області Тагаєв Батир.

Поділитися
×