Благодійна акція “Брати наші менші”. Частина 3

Ми продовжуємо розповідь про благодійну акцію компанії «Медвестснаб» під назвою «Брати наші менші», яка проходила в жовтні 2013 року і була приурочена до Всесвітнього дня захисту тварин .

У Черкасах є чудовий притулок для бездомних тварин, створений громадською організацією «Друг». Організація була офіційно зареєстрована в 2007 році, але команда небайдужих до проблеми людей сформувалася ще раніше. За час існування організації волонтери зробили дуже багато для викинутих, бездомних тварин, які потрапили в біду. У притулку побував співробітник компанії «Медвестснаб» Мовчан Олександр і передав організаторам медикаменти для вихованців притулку. На фото медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Черкаси та Черкаській області Мовчан Олександр.

Волинську область наша благодійна акція не обійшла стороною. Місцевий притулок для бездомних тварин відвідала наш медичний представник по місту Луцьку та Волинській області Христюк Тетяна. Організатори притулку висловили глибоку подяку компанії «Медвестснаб» за надання допомоги з провізією. На фото медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Луцьку та Волинській області Христюк Тетяна з синочком Захаром.

Серед численних чотириногих друзів людини найбільш відданими і вірними по праву вважаються домашні собаки і кішки, яких у світі налічується нині понад одного мільярда. Вони вміють бути відданими і терплячими по відношенню до свого господаря, вони завжди підтримають, самі того не розуміючи, позбавлять людину від печалі і самотності. Ображати і кидати їх – непростима помилка.

Благодійний Фонд «Дай Лапу» в місті Луганськ був створений групою людей, які небайдужі до проблеми бездомних тварин. Під опікою фонду знаходиться притулок для бездомних тварин. Він існує не багатьом більше двох років, але за цей короткий термін волонтери допомогли знайти близько 250 тваринам своїх нових господарів. Зараз там утримується понад 100 вихованців, які щодня мають потребу в харчуванні, догляді і турботі. Всім тваринам, що потрапили до притулку у важкому стані, надається екстрена допомога. Там побували наші співробітниці з міста Луганськ Рябко Людмила та Іванова Юлія та передали від компанії «Медвестснаб» гостинці для вихованців притулку. На фото медичні представники ТМ ФарсіФарм по місту Луганськ та Луганській області Рябко Людмила (ліворуч) та Іванова Юлія (праворуч).

Гостомельський притулок для бездомних тварин перебуває під опікою Київського товариства захисту тварин. Це неприбуткова громадська організація, біля основи якої в 1960 році стояв видатний поет М. Т. Рильський. Суспільство пропагує гуманізм до всього живого і займає рішучу, безкомпромісну позицію щодо проблеми бездомних тварин. Колишній корівник, в якому розміщується притулок, тепер не впізнати: він надає дах семи сотням собак і кішок. Наші медичні представники з міста Київ Марчук Інна та Пантась Світлана від імені компанії передали корми та інші корисні речі для жителів притулку . На фото медичні представники ТМ ФарсіФарм по місту Київ і Київській області Марчук Інна (ліворуч) і Пантась Світлана (справа).

В Івано-Франківську віднедавна існує благодійна організація «Дім Сірка». Це молода організація, що об’єднала волонтерів, які опікуються тваринами міста вже кілька років. Завдання організації – згуртувати небайдужих івано-франківчан, які відкритими очима дивляться на суспільні проблеми і бажають допомогти. У притулку для бездомних тварин, який облаштовують члени організації, побував наш співробітник з міста Івано-Франківськ Павлюк Любомир. Організатори притулку висловили подяку компанії «Медвестснаб» за допомогу і турботу про їх вихованців. На фото праворуч медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Івано-Франківськ та Івано-Франківській області Павлюк Любомир, ліворуч – представник притулку.

У Сумській області також проходила благодійна акція компанії «Медвестснаб». Медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Суми та Сумській області Стебловська Тетяна відвідала місцевий притулок для бездомних тварин і привезла подарунки для жителів притулку. На фото зліва медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Суми та Сумській області Стебловська Тетяна, справа – представник притулку.

На закінчення нашої статті хотілося б сказати кілька слів. Не бійтеся брати до себе в дім тварину: перенісши прикрощі та випробування, їх серця не стали жорстокими і готові любити, з вдячністю приймаючи Вашу увагу. У відповідь на Вашу щиру любов і турботу, тварина будь-якого віку прив’яжеться до Вас і назавжди подарує своє маленьке сердечко. Подарувати комусь свою любов і дати обділеній істоті нове краще життя – це саме той вчинок, який робить нас людьми. І повірте, ця любов до вас повернеться багаторазово, і через час ви переконаєтеся, що на вулиці можна знайти справжній скарб.

Поділитися
×