Благодійний футбольний турнір «Кубок Фармацевта»

Минулої неділі, 22 вересня, у столичному спорткомплексі ЦСКА відбувся благодійний турнір з футзалу «Кубок Фармацевта», приурочений до Дня фармацевтичного працівника. Метою проведення турніру стала допомога пацієнтам дитячого відділення Національного інституту раку.

Звичайно ж, наша футбольна команда не могла пропустити таку подію, тим більше що всі виручені від турніру кошти були направлені уФонд допомоги онкохворим дітям. Бажання взяти участь у турнірі висловили 16 фармацевтичних компаній. У кожній з чотирьох ліг турніру брало участь по чотири футбольні команди.

Команда ФарсіФарм боролася за нагороду в суперлізі з командами таких компаній, як Біофарма, Оптімафарм і Артеріум . З першої ж гри наші хлопці відразу показали серйозну налаштованість на перемогу. Показавши красиву і динамічну гру, ФарсіФарм почав просування вгору по турнірній таблиці, залишивши суперників позаду:

ФарсіФарм : Артеріум

5 : 2

Після першої переможної гри наступним матчем команда ФарсіФарм закріпила успіх, забивши команді Оптімафарм переможний гол і залишивши свої ворота в недоторканності.

ФарсіФарм : Оптімафарм

1: 0

Попереду хлопців очікував фінал. Після напружених матчів наші футболісти злегка втомилися, і тепер для них було дуже важливо зібратися і максимально сконцентруватися, щоб не допустити помилку у вирішальній грі. Але, незважаючи на втому, високий професіоналізм і прекрасна техніка гри дали можливість нашій команді з легкістю обійти суперників у фіналі.

ФарсіФарм : Біофарма

4: 0!

Ура !

Поділитися
×