Чемпіонат Києва з пляжного футболу – ми знову в фіналі!

Ось вже 4 роки поспіль футбольна команда ФарсіФарм бере участь у Чемпіонаті Києва з пляжного футболу. Всі співробітники компанії переповнені гордістю за нашу команду, адже на даний момент ми є діючими чемпіонами. Ми з радістю згадуємо минулорічний матч з командою Євроформат, який закінчився з рахунком 5:2 і приніс нам блискучу перемогу в чемпіонаті.

Але ще з більшим передчуттям ми дивимося в майбутнє, тому що цього року наша команда, за підсумками відбіркового етапу, знову прорвалася у Вищу лігу і на минулих вихідних перемогла команду Епіцентр К-3 з рахунком 4:3!

Варто відзначити, що ця перемога далася нам дуже непросто. Хоча команда Епіцентр К-3 і дебютант у Вищій лізі, але серед її гравців є досить досвідчені «пляжники», яким притаманна велика жага перемоги. Проводячи атаку за атакою, на десятій хвилині наша команда відкрила рахунок – Олексій Зубенко забив гол у ворота супротивника. Але через деякий час суперники завдали нам два відповідних удари і вирвалися впред – на табло застиг рахунок 1:2 (на жаль, не на нашу користь). Але ж ми впевнені в наших хлопцях! А вони і не думали засмучуватись, а навпаки піднеслися духом, все частіше і частіше змушуючи воротаря Епіцентру К-3 нервувати. І фортуна-таки перейшла на наш бік. Післяневеликого перепочинку нам нарешті вдалося зрівняти рахунок і в кінці другого тайму рахунок на табло був 2:2. Тепер нам належало вирватися вперед.

Порадившись на перерві і навіть накресливши на піску стратегічний план, наші хлопці з новими силами вступають в боротьбу. Тепер вже ніщо не в силах зупинити команду ФарсіФарм. У ворота противника Олексій Зубенко забиває ще один м’яч, і ми ведемо в рахунку – 3:2.

Суперник у відповідь на це відчайдушно кидається в бій і йому вдається-таки забити гол у ворота команди ФарсіФарм. Але це лише підстьобнуло наших хлопців, і за 10 секунд до закінчення зустрічі наш Максим Войток забиває вирішальний гол у ворота команди Епіцентр К-3, чим зводить на нуль всі надії противника на додатковий час.

Ура! Ми перемагаємо в цьому матчі і продовжуємо боротьбу за чемпіонський титул!

Нехай вам щастить, хлопці!

Поділитися
×