Черкаська терапевтична секція 24 жовтня 2013 року

…Постало містечко кордонне –

Черкаси – на хвилях Дніпра.

З тих пір вже минуло чимало

В народну історію літ

Та місто козацьке славетне

Зростає, дивуючи світ…

Злобін А. А.

24 жовтня 2013 року в місті Черкаси проходила Черкаська терапевтична секція. Захід, на який були запрошені лікарі терапевти, кардіологи, пульмонологи, лор-лікарі, невропатологи, відбувся на базі міської лікарні № 1 міста Черкаси.

У світлі проблеми антибіотикорезистентності мікроорганізмів, що набирає все більших масштабів, раціональний вибір антибактеріальних препаратів особливо актуальний для лікарів усіх спеціальностей. На засіданні розглядалися сучасні підходи до антибактеріальної терапії, критерії вибору антибіотика з урахуванням його ефективності та безпечності, схеми лікування антибактеріальними препаратами.

У ході заходу також було приділено увагу ще одній актуальній проблемі лікарської практики – лікуванню бронхообструктивних станів. Як відомо, бронхообструктивний синдром супроводжує багато хвороб дихальної системи: ХОЗЛ, бронхіальну астму, ГРВІ, пневмонії, туберкульоз, посттуберкульозні зміни та інші. Всі вони вимагають відповідної медикаментозної корекції і правильного вибору лікарських препаратів.

З доповіддю на терапевтичній секції виступив продакт – менеджер ТМ ФарсіФарм Долока В. І. Доповідь була присвячена препаратам ТМ ФарсіФарм Зоксіцеф, Лоракорт і Вентилор. Фахівці були ознайомлені з можливостями застосування препаратів Зоксіцеф, Лоракорт і Вентилор в клінічній практиці лікаря. Доповідь була цікавою фахівцям і послужила приводом до обговорень, питань та обміну лікарським досвідом.

Черкаська терапевтична секція була дуже корисною для фахівців, створила оптимальні умови для спілкування та обміну досвідом лікарів різних спеціальностей, дозволила обговорити актуальні питання лікування пацієнтів з різними захворюваннями.

Поділитися
×