Чудове свято – День Святого Миколая!

День Святого Миколая – таємниче і чудове свято! Із зимових свят воно першим приходить в наш дім і відкриває прийдешню низку веселих і галасливих новорічних подій. Пам’ятаєте, як у дитинстві, прокинувшись рано вранці в цей день, ми насамперед із завмиранням серця заглядали під подушку і з радісними криками витягали звідти свій подаруночок від Святого Миколая?

День Святого Миколая приность казку в наше життя і ніби повертає нас у дитинство. Цього року співробітники компанії «Медвестснаб» вирішили згадати, як же ми раділи цьому чарівному святу, коли були маленькими. А для того, щоб повністю зануритися в атмосферу невимушених веселощів, співробітники запросили в офіс своїх діток.

Разом з щирою дитячою радістю і сміхом у звичних робочих стінах запанувала по-справжньому святкова атмосфера. Дітей абсолютно не бентежили батьки, які з цікавістю спостерігали за ними. Вони бігали, весело шуміли, раділи блискучим гірляндам і повітряним кулькам. Було видно, що кожна дитина із завмиранням серця чекає дива. Адже вона так старалася, щоб сьогодні бути найкращим ведмежатком, білочкою або принцесою. Так довго готувалася, щоб сьогодні розповісти кращий віршик. Коли дітки перезнайомилися і продемонстрували один одному свої розкішні вбрання, настала пора розваг і конкурсів. Навіть дорослі, відчувши себе дітьми, не змогли встояти і радісно водили хороводи і співали всім відому з дитинства новорічну пісеньку.

Дітлахи принесли на свято свої малюнки, які вони готували спеціально для конкурсу дитячого малюнка, приуроченого до ювілею компанії «Медвестснаб». Їх творіння викликали бурю позитивних емоцій у дорослих, тому що у своїх малюнках діти з притаманною їм безпосередністю показали, як вони уявляють мамину або татову роботу. А після веселих конкурсів, танців і розваг всіх чекало солодке частування.

Звичайно, ми вже давно не діти, але спостерігаючи за дітьми, можна постаратися навчитися сприймати світ їх очима. Адже ми не станемо менш серйозними і відповідальними, якщо хоча б один раз в році дозволимо собі повірити в чари, разом зі своїми дітьми чи онуками напишемо лист Діду Морозу, а лягаючи спати в цю ніч, загадаємо найзаповітніше бажання з упевненістю, що воно обов’язково збудеться.

Поділитися
×