День фармацевтичного працівника 2015

У третю суботу вересня в Україні традиційно відзначають День фармацевтичного працівника. Це свято не тільки фармацевтів, але і провізорів, організацій з контролю якості продукції і взагалі всіх тих, хто пов’язаний з виробництвом ліків. Вибравши собі таку професію, ці люди присвятили своє життя охороні здоров’я українського народу.

Сьогодні професійне свято і у нашої компанії. Компанія “Медвестснаб” більше десяти років тому визначила своєю головною метою забезпечувати українців якісними та доступними лікарськими препаратами, йти в ногу зі світовими тенденціями розвитку медицини та виробництва ліків, а також відповідати сучасним вимогам на фармацевтичному ринку. І сьогодні ми суворо дотримуємося цих правил, радіючи, що з кожним роком зростає наш професіоналізм і ми можемо надати нашим громадянам все більш широкий асортимент якісних лікарських засобів іноземного виробництва.

Ми сердечно вітаємо всіх працівників фармацевтичної галузі з професійним святом! Нехай Ваша сумлінна праця стане вагомим внеском у збереження і зміцнення здоров’я українського народу. Прийміть побажання добра, благополуччя і процвітання. Бажаємо Вам величезного щастя, здійснення найсміливіших і грандіозних планів, успішного бізнесу і, звичайно ж, міцного здоров’я.

Поділитися
×