День медпрацівника 2015. Назустріч вітру і пригодам!

Плавний хід теплохода, легкий бриз, яскраве сонце, нескінченне синє небо і приємні бесіди в колі колег – так ми відзначили День медичного працівника в 2015 році.

20 червня теплохід «Сім’я» прийняв на свій борт веселу компанію співробітників ТОВ «Медвестснаб» з їх сім’ями і відправився в подорож по широкій річці уздовж прекрасних схилів київських пагорбів до шлюзу, що з’єднує Дніпро з Київським водосховищем.

  

Наш шлях пролягав повз острів Великий, вода біля якого найчистіша в Дніпрі. З’явилися бажаючі перевірити це і скупатися біля острова. Наші експерти підтверджують – вода там дійсно чиста.

Водні процедури – це корисно, але наша мета – шлюз і Київське море, яке виникло в 1965-1966 рр. за греблею, що перегородила верхню ділянку Дніпра вище Києва в районі міста Вишгород.

  

Процес шлюзування зайняв хвилин 15-20, але вражень залишив на довгий час: високі бетонні стіни, ворота, що закриваються за спиною, вируюча вода, яка все прибуває і прибуває. І ось він порятунок – перед тобою відкриваються інші ворота і випускають у вільне плавання просторами Київського моря.

  

На жаль, через сильний вітер та великі хвилі ми не змогли обійти всю акваторію водосховища біля Київської ГЕС, але і те мале, що вдалося побачити, викликало масу позитивних емоцій і тем для обговорення.

Втомлені і задоволені від отриманих вражень ми поверталися назад. Вода виблискувала, відбиваючилітні сонячні промені, а наш кораблик віз нас по хвилях до річкового вокзалу.

Поділитися
×