День Святого Миколая – свято дитинства!

Нічка зорі розсипає,

Тихо-тихо сніг лягає,

Він до кожного віконця

Диво-дивне наближає.

 

І Андрійко, і Марійка

Кожен з них чудес чекає,

Бо готуються зустріти

Час Святого Миколая.

(Н. Яременко)

Святкування Дня Святого Миколая разом з дітьми наших співробітників вже стає в компанії «Медвестснаб» доброю традицією. І це не дивно, тому що в такий день головне для нас – подарувати свято дітям. А разом з їх щирою радістю і в наші дорослі серця приходить відчуття дива.

До святкування ми готувалися заздалегідь: за кілька днів до приходу гостей стіни офісу придбали розкішне новорічне оздоблення, а в холі з’явилася чудова зелена красуня. Кожен був радий докласти свою руку до створення новорічного інтер’єру: співробітники майстрували гірлянди, приносили для прикрашання ялинки іграшки ручної роботи, вигадували і втілювали різні варіанти святкового оформлення. А до чого ж забавно було спостерігати, як наші чоловіки з діловим виглядом старанно вирізали паперові сніжинки!

І ось час прийшов, і 19 грудня двері нашого офісу гостинно відчинилися для маленьких, але від цього не менш важливих гостей. Разом з веселими й ошатними діточками офіс наповнився радістю і дзвінким сміхом. Було дуже цікаво спостерігати за дітками, побачити, як вони підросли за цей рік, як стали більше схожі на маму чи тата, як якийсь малюк посміхається або супиться – і стає просто маленькою копією нашого співробітника або співробітниці. Дивлячись на них, кожен згадав своє дитинство, відчуття безтурботності і божевільного щастя від простих і нематеріальних речей. Дорослі, на мить ставши дітьми, з азартом стали брати участь у командних конкурсах і виконувати ролі в новорічній казці.

Сюрпризом для дітей і для дорослих стала поява чарівника, який показував дивовижні фокуси з величезними мильними бульбашками. Діти натхненно стежили за кожним рухом рук фокусника, а наприкінці виступу кожен з них зміг вирушити всередину мильної бульбашки. В очах дітей це було справжнім чаклунством, і вони навперебій поспішали якнайшвидше опинитися в магічному мильному «порталі». Та що там діти, навіть дорослі не змогли утриматися від такого незвичайного експерименту.

А після конкурсів та виступів маленьких ласунів чекала ще одна дуже приємна розвага – майстер-клас з приготування справжнього морозива. Хто б міг подумати, що готувати морозиво – такий веселий процес? А все тому, що діти доклали до цього процесу свої ручки – кожна дитина змогла взяти участь у приготуванні улюблених ласощів. І звичайно ж, їх старання були винагороджені. Морозиво вийшло чудовим, і діти з радістю наминали його, не забувши похвалитися результатами своєї праці і пригостити батьків. А дорослі ласуни відзначили дуже приємний, натуральний смак і аромат пломбіру, прям як з дитинства.

Коли з’явився дідусь Мороз зі Снігуронькою, дитячій радості і зовсім не було меж.Дітлахи старанно готувалися до цієї зустрічі, вчили вдома вірші, і зараз нарешті могли «блиснути» своїми відмінними поетичними знаннями. Розповівши віршик, діти поверталися до батьків щасливі і з повними пакетами подарунків.

Напевно, така щира, не затьмарена ніякими турботами радість – це привілей дітей, і ми з вами вже ніколи не зможемо веселитися настільки безтурботно. І нехай нам доводиться бути серйозними і відповідальними, але заради веселого сміху дитини можна гори звернути. Наші діти – ось наше найбільше щастя.

Поділитися
×