Щорічна традиційна конференція Українського наукового медичного товариства лікарів-оториноларингологів

Иные времена несут иные нравы,

И что-то каждый день теряем на бегу,

А я люблю тебя, красавица Полтава,

И радость наших встреч я в сердце берегу.

(Юрій Мушкало)

18-20 травня 2014 року в місті Полтава проходила щорічна традиційна конференція Українського наукового медичного товариства лікарів-оториноларингологів під назвою «Фармакотерапія та хірургічні методи лікування в оториноларингології». Організаторами конференції виступили Міністерство охорони здоров’я України, Національна академія медичних наук України, ДУ «Інститут оториноларингології імені професора О. С. Коломійченка НАМН України», ВГУЗ «Українська медична стоматологічна академія», Українське наукове медичне товариство лікарів-оториноларингологів і Полтавське обласне товариство лікарів-оториноларингологів.

У програмі конференції були виділені чотири основні блоки. Свої доповіді учасники представляли під час засідань під назвами: «Фармакотерапія та хірургічні методи лікування запальних та алергічних захворювань носа і навколоносових пазух», «Новітні технології в діагностиці та лікуванні ЛОР-онкологічних захворювань», «Діагностика і лікування захворювань глотки і гортані», а також «Діагностика і лікування захворювань органу слуху та вестибюлярного апарату» .

У своїх виступах учасники заходу піднімали найбільш актуальні теми для сучасної вітчизняної оториноларингології. З виступом на тему «Сучасні уявлення про роль мукозального імунітету в антиінфекційній резистентності» засідання відкрили академік НАМН України, директор ДУ «Інститут оториноларингології імені професора О. С. Коломійченка НАМН України», д. м. н., професор Заболотний Д. І. ід. м. н., професор Мельников О. Ф. з міста Київ. Академік НАМН України,головний отоларинголог України, завідувач кафедри оториноларингології Української медичної стоматологічної академії, д. м. н., професор Безшапочний С. Б. з міста Полтава представив доповідь на тему «Сучасна антибіотикотерапія тонзилофарингіту: що змінилося?». Виступ на тему «Роль і місце антигістамінних препаратів у лікуванні алергічного риніту» представив завідувач кафедри оториноларингології Одеського національного медичного університету, д. м. н., професор Пухлик С. М. з міста Одеса. З доповіддю на тему «Сучасна тактика місцевого лікування фарингітів» виступив завідувач ЛОР кафедрою Вінницького національного медичного інституту ім. М. І. Пирогова, д. м. н., професор Кіщук В. В. з міста Вінниця. Лікар-онколог, оториноларинголог, дитячий оториноларинголог вищої категорії, д. м. н., професор Івано-Франківського національного медичного університету Попович В. І. з міста Івано-Франківськ представив гостям конференції доповідь на тему «Місцеве лікування отиту у дітей 6-12 років».

Зрозуміло, ТМ ФарсіФарм не могла пропустити подію такого масштабу у вітчизняній медицині. Гостям конференції була надана можливість ознайомитися з інформацією про рецептурні препарати Лопракс, Зоксіцеф, Лорікацин, Лораксон, Лоразидим, Ексипім, Лоракорт і фітопрепарат Тонзігол. Керівник служби просування ТМ ФарсіФарм Хохлова О. В., продакт-менеджер ТМ ФарсіФарм Долока В. І. та медичний представник ТМ ФарсіФарм по Полтаві та Полтавській області Боркунова О. В. відповідали на питання фахівців щодо переваг застосування препаратів ТМ ФарсіФарм в практиці ЛОР-лікаря і подавали повну інформацію про способи і схеми їх застосування.

На фото праворуч – головний позаштатний сурдолог департаменту охорони здоров’я Київської області, кандидат медичних наук, дійсний член Російської академії голосу, представник України в Європейській федерації аудіологічних спільнот Голубок-Абизова Т. М., ліворуч – лікар-оториноларинголог міської лікарні № 2 міста Маріуполь Зубенко А. О., в центрі – керівник служби просування ТМ ФарсіФарм Хохлова О. В.

Полтавська конференція зібрала ЛОР-спеціалістів з усіх куточків України. Такий захід дав можливість дати оцінку роботи українських фахівців в області оториноларингології за минулий рік, обговорити основні сучасні підходи до лікування захворювань вуха, горла і носа, поділитися набутим досвідом з колегами та отримати нові знання для застосування у своїй лікарській практиці.

Поділитися
×