ФарсіФарм – бронзовий призер Чемпіонату України з пляжного футболу!

20-24 серпня у «Місті Спорту» столичного Гідропарку проходив Чемпіонат України з пляжного футболу. Ми із завмиранням серця стежили за іграми нашої улюбленої команди ФарсіФарм на Чемпіонаті.

Обігравши на груповому етапі команду Артур Мьюзік, наші гравці вийшли в фінал, де зустрічалися з дніпропетровською командою «Вибір». Матч з дніпропетровцями вийшов дуже видовищний і емоційний. В основний час було забито аж 10 м’ячів! Команди намагалися проявити весь свій професіоналізм, але сили здавалися рівними – рахунок в кінці гри був 5:5. Навіть додатковий час не виявив переможця, тому довелося призначати післяматчеві пенальті. За новими правилами, серія пенальті складається з трьох ударів. На жаль, на цей раз удача більше посміхалась нашим суперникам. Вони обіграли нас за підсумками пенальті – 2:3.

Хочеться відзначити, що команда «Вибір» цього року стала Чемпіоном України. Це трохи пом’якшило наше засмучення від програшу. У грі ми нічим не поступалися команді «Вибір», а іноді були ще сильніше. Так чи інакше, у нас тепер попереду була гра за третє місце в Чемпіонаті України.

На фото справа – гравець команди ФарсіФарм Олексій Зубенко з донею Євою. Цього року у Олексія ювілей – 10 років в пляжному футболі.

24-го серпня команда ФарсіФарм зустрілася з командою Євроформат. Матч був досить важкий, противники билися дуже наполегливо. Жодна з команд не була готова поступатися – як-не-як, ця гра вирішувала, хто стане бронзовим призером Чемпіонату. Противники йшли буквально нога в ногу: як тільки одній з команд вдавалося забити гол, суперник тут же наносив удар у відповідь. На щастя, незважаючи на хорошу гру наших конкурентів, ми вибороли перемогу в цьому матчі! Гра завершилась з рахунком 4:3 на користь команди ФарсіФарм.

Ура!

Ми гідно проявили себе на Чемпіонаті України 2014 і зайняли почесне 3-е місце!

Керівник команди ФарсіФарм Петро Штупун поділився з нами своїми думками з приводу минулого чемпіонату і про плани команди на майбутнє:

– Друге місце в Чемпіонаті Києва і третє на Чемпіонаті України. Як можна оцінювати цей результат? З одного боку, я дуже задоволений тим, що за 4 роки в пляжному футболі команда ФарсіФарм виросла з нікому не відомого новачка в сильну, добре організовану команду, яка на будь-яких змаганнях бореться тільки за найвищі місця. Будь-хто з суперників сьогодні знає, що гра з командою ФарсіФарм – це завжди серйозне і важке протистояння. Тому можна сказати, що медалі 2014 року – це, безумовно, велике досягнення.

З іншого ж боку, я впевнений, що цього року наша команда мала грати у фіналі Чемпіонату України і боротися за право представляти Україну на Клубному чемпіонаті Європи (аналог Ліги чемпіонів в пляжному футболі), але сталося так, як сталося. Цього року у фінал пройшов дніпропетровський «Вибір», який став чемпіоном. Що ж, нехай так…

Ми вітаємо «Вибір» і «Гріффін», а самі продовжуємо роботу над досягненням нашої головної мети – це золотий дубль – 1-ше місце на Чемпіонаті Києва та 1-ше місце на Чемпіонаті України. Дасть Бог, наші політики і політики сусідніх держав знайдуть спільну мову і розуміння, у нас нарешті запанує мир, а ми будемо радувати Вас новими перемогами.

Поділитися
×