ФарсіФарм – Чемпіон Києва з пляжного футболу 2013

У минулий вік-енд на піску «Гідропарк Арени» в Місті Спорту столичного Гідропарку відбулися вирішальні матчі Чемпіонату Києва з пляжного футболу Beach Soccer League 2013. У супер грі Вищої ліги за чемпіонське звання футбольна команда ФарсіФарм билася з командою Євроформат.

Свій шлях у вищу лігу команда ФарсіФарм почала не зовсім вдало, програвши на старті Чемпіонату два матчі. Після цих поразок наші суперники розслабилися, а фахівці і ветерани пляжного футболу не вірили в успіх команди ФарсіФарм. Вони переконано вважали, що призові місця обійдуть наших футболістів стороною. Але хлопці, тренер (Костенко Н. П.) і організатор нашої команди (Штупун П. А.) були зовсім іншої думки! І незважаючи на стартові поразки, команда ФарсіФарм починає впевненими крокамирухатися до фіналу, видаючи одну за одною п’ять (!) приголомшуючих перемог. На очах у здивованих глядачів наші футболісти обігрують амбітний Плесо (4:3), потужний Гріффін (8:5), блискуче перемагають непоступливий Материк Тревел (8:2), з легкістю справляються з молодим ПрофРемБуд (3:0) і виривають перемогу у найсильнішого Artur Music (4:2)!

І ось він – ФІНАЛ … А що ж було у фіналі? – запитаєте ви. А у фіналі наших хлопців вже було не зупинити. Пройшовши такий нелегкий і наполегливий шлях, ФарсіФарм вже точно не збирався поступатися званням чемпіона амбітному Євроформату. Тим більше, що саме цій команді ФарсіФарм (хоч і з мінімальним рахунком 1:2) програв на стадії групового етапу Чемпіонату.

Дуже потужною була підтримка вболівальників: співробітники компанії не шкодуючи голосових зв’язок і долонь відчайдушно підтримували своїх хлопців на трибунах, постійно підбадьорюючи їх і викрикуючи надихаючі речівки. Кожен з гравців розумів, що розчарувати своїх відданих вболівальників він просто не має права. І ФарсіФарм не тільки не розчарував своїх фанатів, а змусив захоплено радіти і шалено пишатися ними. У цьому матчі хлопці зібралися і проявили весь свій потенціал, не залишивши супротивникам жодного шансу на перемогу.

ФарсіФарм: Євроформат

5: 2!

Отже, в 2013 році вперше в історії команда ФарсіФарм стає Чемпіоном Києва з пляжного футболу!

        Дорогі наші хлопці! Велика подяка Вам за проявлений високий професіоналізм, сміливість і рішучість. Своїми спортивними перемогами Ви задаєте високу планку і надихаєте нас на перемоги трудові. Ми дуже Вами пишаємося.

Трудовий колектив компанії.

Поділитися
×