Фітопрепарати: сучасний вибір чи пережиток минулого?

Життя прискорює темп, стрімко розвиваються технології, які змушують нас постійно кудись бігти, щоб відповідати невблаганному темпу часу. Нам здається, що найстрашніше – це зробити зупинку, відстати в гонитві за кращою посадою, здатисяменш розумним або проявити меншу обізнаність в останніх досягненнях науки і техніки. Сучасний світ – це постійний тиск на нервову систему.

Вкрай важка екологічна ситуація ще більше посилює навантаження на організм. Забруднена відходами виробництва та людської життєдіяльності вода і насичене шкідливими газами повітря, на жаль, стали постійними супутниками нашого життя.          Виснаженийгрунт не дозволяє фруктам і овочам набрати належної кількості вітамінів і мікроелементів. До того ж всюдисущі досягнення науки і тут “прийшли на допомогу”, щедро здобривши продукти сільського господарства шкідливими добривами і втрутившись навіть в їх природний генний набір.

Постійні стреси, погана екологія, нестача вітамінів – всі ці фактори призводять до серйозних порушень здоров’я сучасної людини. Напевно, багато хто зараз заперечить і виступить в підтримку досягнень науки. Адже медицина також не стоїть на місці і з лишком перекриває негативні впливи прогресу на наш організм.

І що ж пропонує нам сучасна медицина? А сучасна медицина до зубів озброєна новітніми розробками у фармакології і при перших же ознаках застуди або будь-якого іншого нездужання пропонує нам широкий арсенал знеболюючих та антибіотиків. Всім відомо, що патогенні мікроорганізми з часом адаптуються до ліків. В результаті безрозсудного застосування препаратів у безлічі людей до певного віку формується звикання до багатьох з них, і людині доводиться випробовувати на собі все нові і нові засоби. Крім того, медикаментозна терапія часто набуває небезпечного характеру, пов’язаного з побічними ефектами ліків і розвитком непереносимості до них.

Так, дійсно, без антибіотиків та інших сильнодіючих препаратів не обійтися, коли мова йде про серйозне захворювання, коли хвороба запущена або коли від негайної реакції залежить життя хворого. У таких ситуаціях потрібен швидкий і потужний лікувальний ефект. Але в інших випадках ці препарати можуть виявитися безсилими, а часом і нашкодити.

Враховуючи всі згадані вище фактори, сьогодні на запитання “Чи потрібні сучасній людині фітопрепарати?” можна з упевненістю відповісти: “Так. Однозначно, потрібні!“. Фітотерапія, несправедливо відтіснена синтетичними препаратами на задвірки фарміндустрії, як і тисячу років тому, здатна надати нам колосальну допомогу в боротьбі за здоров’я.

І ось причини, за якими фітопрепарати мають стати постійними супутниками кожного, хто хоче продовжити молодість, зміцнити здоров’я і жити щасливим і повноцінним життям:

  • Найрозумніше рішення –попередити хворобу. Погодьтеся, кожен з нас знає про свої “слабкі місця”. Наприклад, якщо ваш спосіб життя або робочий розпорядок не дозволяють дотримуватися правильного режиму харчування, ви частенько нехтуєте корисними продуктами на користь приємних, але шкідливих перекусів на ходу, то першою під удар потрапляє ваша травна система. Або, припустимо, якщо ваша робота супроводжується постійним нервовим напруженням і стресами, неважко здогадатися, що нервова система зрештою може дати збій. Якщо ви частий гість в поліклініці в період гострих респіраторних захворювань – ви прекрасно обізнані: ваше слабке місце – імунна система. Лікувати завжди складніше, тому профілактика хвороб – найкращий помічник у прагненні бути здоровим. Сучасний ринок фітопрепаратів пропонує широкий асортимент засобів для профілактики різних захворювань;
  • Багато хто навіть не уявляєсобі, наскільки великі можливості відкриває фітотерапія. У рослинах прихована по-справжньому величезна сила: вони надають адаптаційну, легку стимулюючу, поживну, кардіотонічну, гіпотензивну і гіпертензивну, тонізуючу і заспокійливу, протизапальну, протимікробну, відхаркувальну, потогінну, жовчогінну, проносну і в’яжучиу, фітонцидну та інші дії. Причому, на відміну від синтетичних препаратів, вплив рослин на людський організм практично ніколи не обмежується одним ефектом, він комплексний, і тому допомагає добитися стійкого результату. До того ж рослинні лікарські засоби набагато м’якше синтетичних, рідше викликають побічну дію і алергічні реакції, у них майже відсутні протипоказання, тому фітопрепарати краще переносяться дітьми та літніми людьми;
  • Якщо ви захворіли і вам належить медикаментозна терапія, попросіть лікаря, крім синтетичних препаратів, виписати вам фітозасоби.Як супутня терапія в комплексі з рецептурними препаратами ліки на основі рослин значно посилюють лікувальний ефект перших. Фітопрепарати не тільки сумісні з більшістю синтетичних, вони до того ж допомагають істотно знизити негативний вплив на організм антибіотиків, гормонів та інших медикаментів. Крім того, вони дозволяють значно скоротити відновний період після перенесеного захворювання;
  • І, нарешті, кілька слів пропереваги фітопрепаратів над різноманітними трав’яними зборами, заготовленими власноручно або навіть купленими в аптеці. По перше, для приготування лікарських засобів з трав потрібно володіти дуже глибокими знаннями. До того ж навіть приготоване за перевіреним роками рецептом зілля турботливою бабусі може виявитися зовсім неефективним тільки лише тому, що рослинузібрано не в той сезон. Чи тому, що концентрація цілющих речовин в різних кущиках однієї і тієї ж рослини неоднакова (що вже казати про рослини, зібрані в різних регіонах). Але найгірше, що елементарна неуважність може нести реальну небезпеку для здоров’я. Наприклад, лікарську рослину звіробій звичайний можна запросто переплутати з потенційно небезпечним золотарником звичайним. Останній надзвичайно отруйний, тому спроба пополоскали його відваром рот може закінчитися сумно. Всі ці нюанси виключені, якщо звернутися до фітопрепаратів. Завдяки сучасним технологіям та використанню високочистих рослинних екстрактів, натуральні препарати містять строго певне дозування діючої речовини, що дозволяє легко розрахувати фізіологічну і терапевтичну дозу для індивідуального споживача.

Виходячи з усього вищевикладеного, можна зробити висновок, що фітопрепарати – дуже важлива і корисна складова здорового способу життя сучасної людини. Вони дозволяють не тільки ефективно боротися з різними захворюваннями, але і повністю уникнути багатьох проблем зі здоров’ям.

Фітопрепарати ТМ ФарсіФарм виготовлені з лікарських рослин високої якості. Вони вирощуються в екологічно чистих зонах, а їх біологічна корисність і безпека перевіряється по десятках параметрів. Процес виробництва побудований так, що в препаратах зберігаються всі корисні властивості рослин, тому фітопрепарати ТМ ФарсіФарм володіють високою лікувальною ефективністю і дозволяють досягати відмінних результатів у поліпшенні стану здоров’я.

Поділитися
×