Футбольна команда ФарсіФарм продовжує боротьбу за кубок чемпіонів

Футбол — своеобразное искусство,

Об этом многие моменты говорят.

И на трибунах не бывает пусто,

Особенно когда чемпионат!

У минулі вихідні на піску «Гідропарк Арени» відбулися чергові битви Чемпіонату Києва з пляжного футболу. Команді ФарсіФарм випала гра з досить серйозним суперником – командою Євроформат.

У першому періоді гри команди не поспішали атакувати – ціна помилки була дуже велика, адже це Вища ліга! Тому весь перший тайм наша команда придивлялася до техніки суперників, так сказати, проводила розвідку. Суперники теж більше намагалися захистити свої ворота, ніж проводити атаки. У підсумку перший період закінчився з рахунком 0:0.

Після перерви наші хлопці з новими силами вступили в бій, і перший же удар в створ воріт Євроформату завершився голом! Але раділи ми не довго. Через 4 хвилини противнику вдалося зрівняти рахунок. У результаті на табло – 1:1.

Далі гра йшла досить напружено. Жодна з команд не бажала поступатися, проводячи атаку за атакою. Сили суперників здавалися рівними, і вболівальники вже, напевно, змирилися з результатом «нічия», як раптом наш гравець зважився на дальній удар. М’яч як куля встромився в сітку воріт Євроформату. Впродовж часу, що залишився до кінця поєдинку, команда ФарсіФарм витримала навал суперників і зберегла переможний рахунок.

ФарсіФарм – Євроформат – 2:1!

Спасибі вам, хлопці, за прекрасну гру!

Поділитися
×