Футбольний турнір, присвячений дев’яносторіччю Гейдара Алієва

З 2 по 5 травня 2013 року в м. Баку (Азербайджан) проходитиме футбольнийтурнір, присвячений 90-річчю Загальнонаціонального лідера Азербайджану Гейдара Алієва, де зустрінуться представники восьми країн (Австрія, Німеччина, Литва, Росія, Україна, Франція, Чехія) та розіграють Кубок Гейдара Алієва – 2013.

«Цей турнір, присвячений дев’яносторіччю Гейдара Алієва, загальнонаціонального лідера Азербайджану, має досить велике значення і для нас, і для наших українських друзів, особливо для молоді, адже тут беруть участь молоді спортсмени» – сказав надзвичайний і повноважний посол Азербайджану в Україні Еймула Мадатлі. Як бачимо, це дуже значна подія, тому можливість представляти нашу країну в турнірі повинна була дістатися гідній команді. І ця честь випала команді «ФарсіФарм»!

21 квітня на олімпійській базі Святошин пройшов відбірковий турнір. Захід був організований Союзом азербайджанської молоді в Україні та Федерацією футзалу міста Києва. У відбірковому турнірі брали участь кращі команди Києва – вісім команд з Суперліги та Вищої Ліги останнього сезону Чемпіонату Києва з футзалу.

Чвертьфінал

Свій шлях до перемоги команда «ФарсіФарм» почала з чвертьфіналу, де зустрілася з представниками Азербайджану – командою «Саму». У минулих турнірах наша команда неодноразово доводила, що вона дуже сильна і їй практично немає рівних серед команд суперників. Цей матч зайвий раз підтвердив це. За великим рахунком, він взагалі мав тривати двадцять хвилин, тому що «ФарсіФарм» буквально розгромила команду суперників у першому таймі:

ФарсіФарм: Саму

11: 1!

Півфінал

Отримавши такий запаморочливий успіх у чвертьфіналі, наша команда ні на йоту не збиралася розслаблятися. Зібраність, впевненість, злагодженість, чудова командна гра – це далеко не все, що показали наші футболісти в півфіналі! У суперників «ФарсіФарм» – команди «Юрінновація» – просто не було шансів. Упевнений захист і блискучі атаки привели нашу команду до заслуженої перемоги:

ФарсіФарм: Юрінновація

5: 0!

 

Фінал

До перемоги команді «ФарсіФарм» залишався лише один крок, але попереду мав бути дуже непростий матч з командою «Епіцентр». Вболівальники з нетерпінням очікували цікавого фіналу між двома командами – учасницями Суперліги. Було помітно, що суперники неабияк втомилися. Незважаючи на це, вже на третій хвилині відзначився наш футболіст, замкнувши передачу з правого флангу. На паркеті йшла боротьба, але гравці не надто нервували (ймовірно, не вистачало сил). Футболісти «ФарсіФарм» трималися добре, атакували активніше, хоча пробити по воротах суперника було складно. Але в середині першого тайму команди почали набирати швидкість. Була присутня невелика паніка, що заважало зібратися і створити гарну комбінацію. У цей час гравцю команди «Епіцентр» поперечною передачею від партнера після спільної контратаки вдалося забити гол у наші ворота.

У другому таймі спостерігалася відчайдушна боротьба за кожен клаптик паркету, проте вона не часто завершувалася навіть ударами по воротах. Команди обережно грали в обороні, хоча було видно, що ніхто не хотів пенальті. Зрештою всякі спроби реалізувати бодай один небезпечний момент не увінчалися успіхом. Величезна кількість ударів блокувалося, і м’яч навіть не наближався до воріт. А якщо наближався, то ці постріли не були точними. У результаті суперники пішли пробивати пенальті.

Гра була важкою, фінал виявився гідним турніру. Після серії пенальті команда «ФарсіФарм» здобула впевнену і заслужену перемогу:

ФарсіФарм: Епіцентр

5: 3!

Ура! Ми їдемо в Баку!

При підготовці матеріалу використовувалися дані

http://kyiv.umbroleague.com/news/tri-kroki-do-baku

Поділитися
×