Харківське обласне ЛОР товариство 10 жовтня 2013 року

Всім відомо, що Харків – це наша студентська столиця. Але навчальний етап життя кожної людини не закінчується з отриманням диплому, а триває все життя. Кажуть: «Вік живи – вік учись!». А в такій справі, як медицина, де кожен день робляться нові відкриття, з цією істиною не посперечаєшся. Ось і засідання Харківського обласного ЛОР товариства, яке відбулося в Харкові 10 жовтня 2013 року, проходило в атмосфері цього міста: учасники заходу були раді поділитися новими знаннями і досвідом, а натомість повчитися у своїх колег.

Засідання проходило в будівлі Харківського медичного товариства. Обласне товариство відкрив з доповіддю доктор медичних наук, завідувач кафедрою оториноларингології Харківської медичної академії післядипломної освіти, професор Гарюк Г. І. Також учасникам товариства була представлена ​​лекція на тему «Запаморочення – їх диференційна діагностика, лікування», з якою виступила хірург-отоларинголог, лікар вищої категорії, доктор медичних наук Почуєва Т. В.

З презентацією на тему «Сучасний підхід до вибору глюкокортикоїдів» виступив регіональний менеджер ТМ ФарсіФарм Штокайло Б. І. Метою доповіді було представлення фахівцям нового глюкокортикоїдного препарату Лоракорт (бетаметазон).

Учасники засідання отримали інформацію про препарат Лоракорт, його переваги перед іншими глюкокортикоїдами, а також можливості його застосування в лікувальній практиці ЛОР-лікаря. Зокрема, у презентації були наведені приклади використання Лоракорта для лікування важких алергічних станів, що не купіруються іншими засобами традиційного лікування, таких як сезонний або цілорічний алергічний риніт, поліпи носа, набряк гортані. Також фахівцям була надана важлива інформація про дозування, схеми і способи застосування Лоракорта.

В Обласному ЛОР товаристві також брав участь медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Харкову та Харківській області Мірошніченко О. М.

На фото праворуч – доктор медичних наук, завідувач кафедрою оториноларингології Харківської медичної академії післядипломної освіти, професор Гарюк Г. І., ліворуч – регіональний менеджер ТМ ФарсіФарм Штокайло Б. І.

Поділитися
×