ХІІ з’їзд оториноларингологів України у Львові

Я заздрю тим, з ким ти

Проводиш ранки сонячні і теплі.

І тим, хто падає з тобою в глиб снігів.

Хто ловить дощ. Осінній і замерзлий,

І тим, хто каже: «Це – мій рідний Львів».

(Вікторія Фея)

 

Неповторне, величне і чарівне місто Львів – мрія будь-кого, хто в ньому ще не бував, а тих, хто вже одного разу відкрив його для себе, місто знову і знову манить у гості. Величні собори, старі брущаті вулички, затишні кафешки, аромат шоколаду і свіжозвареної кави… Львів закохує в себе миттєво і назавжди.

Не дивно, що саме Львів був обраний місцем проведення ХІІ з’їзду оториноларингологів України. На захід, який проходив 17-20 травня 2015 року, з’їхалися фахівці з усіх областей нашої країни.

Організаторами з’їзду виступили Міністр охорони здоров’я України О. М. Квіташвілі, Президент Національної академії медичних наук України А. М. Сердюк, директор Департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Б. Р. Чечотка, академік НАМНУ, директор ДУ “Інститут отоларингології ім. професора О. С. Коломійченка” НАМНУ, доктор медичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Заболотний Д. І. та інші. Засідання з’їзду проходили в приміщенні Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької.

18 травня з виступу академіка НАМНУ, директора ДУ “Інститут отоларингології ім. професора О. С.Коломійченка” НАМНУ, доктора медичних наук, професора Заболотного Д. І. та доктора медичних наук, професора кафедри оториноларингології Національного медичного університету імені О. О. Богомольця Тишко Ф. О. розпочалося перше засідання конференції. Темою засідання стало “Надання медичної допомоги і проведення реабілітації постраждалим із зони АТО. Сучасні технології хірургічних втручань в області верхніх дихальних шляхів”. У ході засідання фахівці представляли доповіді, що стосувалися медичної допомоги постраждалим з пораненнями ЛОР-органів із зони АТО, особливостей надання невідкладної допомоги та проведення реабілітації постраждалих, реконструктивно-відновних втручань у постраждалих з травматичними ураженнями лицьового скелета і т. п.

На фото праворуч лікар першої категорії Центральної районної поліклініки міста Калуш Василишин Р. С., ліворуч – регіональний менеджер ТМ ФарсіФарм Лапунька О. Ю.

По закінченні першого дня конференції всі бажаючі мали можливість приєднатися до екскурсії по нічному Львову і побачити його головні визначні пам’ятки, помилуватися красою нічного міста, познайомитися з його історією та просто отримати незабутні враження від прогулянок Львовом.

Наступного дня наукова програма з’їзду продовжилася і доповідачі представляли свої виступи в ході засідань, присвячених таким темам: “Сучасні методи діагностики та лікування онкологічних захворювань ЛОР-органів”, “Діагностика і лікування захворювань органів слуху та вестибулярного апарату”, “Хронічний тонзиліт. Загальні питання оториноларингології”. В кінці кожного засідання проходила наукова дискусія. Фахівці мали змогу обмінятися враженнями, висловити подяку і задати питання доповідачам, а також обговорити перспективи розвитку та співробітництва в області оториноларингології.

На фотографії справа професор кафедри оториноларингології Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця Дєєва Ю. В., ліворуч – керівник служби просування ТМ ФарсіФарм Хохлова О. В.

Під час заходу у вестибюлі Національного академічного українського драматичного театру ім. Марії Заньковецької проходила традиційна виставка медичної техніки, ЛОР-інструментарію і лікарських препаратів. ТМ ФарсіФарм представляли керівник служби просування Хохлова О. В., регіональний менеджер Лапунька О. Ю. та медичні представники ТМ ФарсіФарм по місту Львів і Львівській області Бабич В. В. та Орач М. Ю. Фахівцям демонструвалися стенди препаратів Лораксон, Лопракс, Лоракорт і Зоксіцеф. Представники ТМ ФарсіФарм також надавали лікарямінформацію про інші препарати торгової марки та консультували з приводу можливостей і схем їх застосування при різних ЛОР-патологіях.

На фото зліва – головний позаштатний сурдолог департаменту охорони здоров’я Київської області, кандидат медичних наук, дійсний член Російської академії голосу, представник України в Європейській федерації аудіологічних спільнот Голубок-Абизова Т. М., справа – медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Львів і Львівській області Бабич В. В.

Поділитися
×