Коли допомога рятує життя

На жаль, всі ми відчули гіркоту страшних подій, що відбуваються на сході нашої батьківщини. Сьогодні неможливо відгородитися від цього, сховатися за дверима своєї квартири і переконувати себе, що все в порядку і тебе це не стосується. Коли з життя йдуть наші з вами співвітчизники, це стосуватися кожного з нас.

Серед наших співробітників, напевно, неможливо знайти людину, байдужу до цих подій. Всі ми щиро переживаємо і хочемо тільки лише одного – щоб наші хлопці поверталися живими. А деякі співробітники компанії «Медвестснаб» беруть активну участь у забезпеченні захисту наших солдатів. Наприклад, Вовк Максим з Дніпропетровська два тижні тому почав роботу по збору коштів для однієї з військових бригад Дніпропетровщини. Про те, що солдати потребують допомоги, повідомив брат дружини Максима Лариси – Болоненко Михайло Анатолійович, який тоді був у складі цієї бригади. Нещодавно він отримав важке вогнепальне поранення і втратив ліву нирку. Зараз Михайло знаходиться в реанімації Військового госпіталю в Дніпропетровську у вкрай важкому стані. Серед друзів, серед співробітників, серед просто небайдужих людей Максим разом з дружиною шукали допомоги.

На щастя, готових допомогти виявилось достатньо, і Максиму з Ларисою вдалося зібрати 80’000 грн. На пожертвувані гроші були куплені спальні мішки, взуття, натільна білизна, інші необхідні для солдатів речі, а також прилад нічного бачення – тепловізор. Все це Максим і Лариса вчора передали начальнику однієї з військових частинДніпропетровщини. Завтра він виїжджає на схід і доставить допомогу військовій бригадіМихайла. Солдати бригади перебувають в зоні бойових дій і кожну секунду ризикують життям. Ми всі дуже сподіваємося, що наші зусилля допоможуть врятувати їх життя.

Поділитися
×