Конференція Черкаського обласного медичного товариства оториноларингологів 3 червня 2016 року

Ніс і мозок людини тісно взаємопов’язані:

коли ніс закладений, мозок відключений.

(Ганна Дуварова)

3 червня 2016 року в місті Черкаси відбулась Конференція Обласного товариства оториноларингологів Черкаської області. На цей раз лікарі обговорювали сучасні досягнення в лікуванні захворювань ЛОР-органів. Організаторами заходу традиційно виступили Національна академія медичних наук України, Міністерство охорони здоров’я України, Управління охорони здоров’я Черкаської облдержадміністрації та Черкаське обласне медичне товариство оториноларингологів.

Зі вступним словом до фахівців звернувся Головний позаштатний отоларинголог Головного управління охорони здоров’я та медицини катастроф Черкаської обласної державної адміністрації Хомик Віктор Дмитрович. В ході конференції він виступав з доповіддю «Алергічний риніт. Що нового?», в якій торкнувся актуальних питань в діагностиці та лікуванні захворювання. Наукова програма заходу була насиченою, доповіді учасників висвітлювали актуальні питання оториноларингології. Так, завідувач кафедри оториноларингології КНМУ ім. О. О. Богомольця, доктор медичних наук, професор Дєєва Юлія Валеріївна представила фахівцям доповідь під назвою «Гострий риносинусит, сучасні підходи до лікування». У своєму виступі професор говорила про новітніпідходи до лікування гострих риносинуситов. і звертала увагу фахівців на переваги застосування препарату Лопракс як для лікаря (висока якість, ефективність), так і для пацієнта (зручність застосування, легкість приготування і приємний смак).

Співробітники ГУ «Інститут отоларингології імені професора О.С. Коломійченка» представили ряд доповідей, присвячених патологіям вуха, горла і носа. Завідувач відділенням запальних захворювань ЛОР-органів, кандидат медичних наук Зінченко Дмитро Олександрович представив доповідь, присвячену тактиці лікування пацієнтів з сідловиною деформацією зовнішнього носа; фахівець з відділу ЛОР-патологій дитячого віку, кандидат медичних наук Кузик Ірина Віталіївна говорила про тактику лікування рецидивуючих середніх гнійних отитів у дітей раннього віку; Стороженко Павло Миколайович з відділу онкопатологій ЛОР-органів висвітлив тему злоякісних новоутворень в отоларингології; Мусич Ігор Миколайович розповів про алгоритм надання невідкладної медичної допомоги при переломах кісток носа.

Головний позаштатний отоларинголог Департаменту охорони здоров’я та медичних послуг Черкаської міської ради, завідувач оториноларингологічним відділенням Черкаської міської лікарні № 1 Кульчіковскій Всеволод Еліадовіч поділився враженнями від відвіданого ним ІІІ Близькосхідного ринологічного конгресу, що проходив в місті Шираз (Іран). У своїй доповіді він відмітив високий рівень надання отоларингологічноїдопомоги в Ірані, особливо виділивши пластичну хірургію носа. Виступ Всеволода Еліадовіча супроводжувавсявеликою кількістю яскравих, красивих фотографій пам’яток Ірану і викликав у присутніх масу позитивних емоцій.

На конференції працювали керівник Служби просування ТМ ФарсіФарм Хохлова Олена і регіональний менеджер ТМ ФарсіФарм Лапунька Олег. Фахівцям демонструвалися стенди препаратів Лопракс і Лораксон, а також надавалася інформація про інші препарати ТМ ФарсіФарм.

На фото праворуч – завідувач кафедри оториноларингології КНМУ ім. О. О. Богомольця, доктор медичних наук, професор Дєєва Юлія Валеріївна, зліва – керівник Служби просування ТМ ФарсіФарм Хохлова Олена.

Конференція Черкаського обласного медичного товариства оториноларингологів дозволила українським фахівцям обговорити сучасні підходи до лікування захворювань ЛОР-органів, ознайомитися з досвідом колег і підвести підсумки роботи за минулий період.

Поділитися
×