Конференція міських і районних хірургів Черкаської області 4 березня 2015 року

Пластична хірургія –

це редагування витворів Бога …

(Діас де Міруд)

 

Будь-яка людина усвідомлює важливість лікарської професії хірург. Хірургія є найбільш важливою галуззю медичної науки, тому що охоплює всеосяжні теоретичні та практичні методики лікування безлічі хвороб, що потребують оперативного втручання.

фото предоставлено Панченко Владимиром

4 березня 2015 року в актовому залі центральної районної лікарні міста Корсунь-Шевченківський пройшла Конференція міських і районних хірургів Черкаської області. Фахівці міста Черкаси та Черкаської області зібралися, щоб підбити підсумки роботи хірургічної служби за 2014 рік і обговорити завдання на 2015 рік.

З привітальним словом до гостей заходу звернувся головний лікар Корсунь-Шевченківської центральної районної лікарні Завертайло В. К. Після його виступу розпочалося пленарне засідання. Головний хірург Черкаської області, Заслужений лікар України Богуславський О. М. представив присутнім доповідь на тему «Підведення підсумків роботи хірургічної служби Черкаської області в 2014 році та завдання на 2015 рік». Виступ Головного хірурга продовжив заступник головного лікаря обласної хірургічної лікарні Удуденко В. Г.

Під час конференції особливу увагу приділили статистиці хірургічних захворювань в Черкаській області в цілому і в її районах зокрема. З подібними доповідями виступали обласний позаштатний ангіохірург Войціцкій Ю. А., обласний позаштатний онкохірург Мельник О. М. та обласний позаштатний дитячий хірург Кондрацький М. І.

ТМ ФарсіФарм також брала участь у конференції. Молодший продакт-менеджер ТМ ФарсіФарм Нафієва С. Е. представила гостям заходу доповідь на тему «Бета-лактамні антибіотики в хірургічній практиці», якавикликала активні обговорення та питання фахівців. Нафієва С. Е. охоче відповідала на питання, що цікавилифахівців, і давала пояснення до доповіді.

Також ТМ ФарсіФарм брала участь у стендовій виставці. Регіональний менеджер Лапунька О. Ю. і молодший продакт-менеджер Нафієва С. Е. демонстрували фахівцям стенди препаратів Зоксіцеф, Супранем і Ексипенем. Лікарі також могли отримати інформацію і про інші препарати ТМ ФарсіФарм.

На фото зліва районний хірург, завідуючий відділенням хірургії Корсунь-Шевченківської центральної районної лікарні Шаповалов С. В., справа – молодший продакт-менеджер ТМ ФарсіФарм Нафієва С. Е.

Конференція пройшла в дружній атмосфері взаємної співпраці та відданості загальній справі. Лікарі відзначили важливість подібних заходів для підвищення якості надання медичних послуг населенню Черкаської області та України в цілому.

Поділитися
×