Конференція Обласного товариства оториноларингологів Полтавської області 9 грудня 2016 року

Взимку вуха людини і ніс є найбільш уразливими, і справа зовсім не в тому, що вони завжди червоніють і мерзнуть на холоді. Просто в зимовий період епідемії грипу та застуди по статистиці дуже часто дають ускладнення і атакують саме ЛОР-органи.

9 грудня 2016 року в Полтаві проходила Конференція Обласного товариства оториноларингологів Полтавської області. Фахівці за традицією зібралися, щоб обговорити актуальні питання отоларингології, поговорити про нові методи лікування захворювань ЛОР-органів. На цей раз темою зустрічі стали «Гострі та хронічні захворювання вуха та навколоносових синусів з внутрішньочерепними ускладненнями. Тактика хірургічного лікування».

У конференції взяли участь провідні фахівці Полтавської та інших областей України. У своїх виступах учасники заходу піднімали найбільш актуальні теми для сучасної вітчизняної оториноларингології. Так, завідувач кафедри оториноларингології КНМУ ім. ОО. Богомольця, доктор медичних наук, професор Дєєва Юлія Валеріївна представила фахівцям доповідь під назвою «Сучасні підходи в лікуванні гострих риносинуситов». Під час виступу професор говорила про новітні підходи до лікування гострих риносинуситов і звертала увагу фахівців на переваги застосування препарату Лопракс як для лікаря (висока якість, ефективність), так і для пацієнта (зручність застосування, легкість приготування та приємний смак).

Приємним моментом зустрічі стало привітання з 70-річчям головного ринолога країни, академіка Міжнародної академії отоларингології, доктора медичних наук, завідувача кафедри оториноларингології з пропедевтикою хірургічної стоматології Української медичної стоматологічної академії, професора Безшапочного Сергія Борисовича. ТМ ФарсіФарм привітала ювіляра тортом з символічним оформленням.

На фото зліва направо: медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Полтаві та Полтавській області Боркунова Ольга, керівник Служби просування ТМ ФарсіФарм Хохлова Олена, головний ринолог країни, академік Міжнародної академії отоларингології, доктор медичних наук, завідувач кафедри оториноларингології з пропедевтикою хірургічної стоматології Української медичної стоматологічної академії, професор Безшапочный Сергій Борисович та завідувач кафедри оториноларингології КНМУ ім. ОО. Богомольця, доктор медичних наук, професор Дєєва Юлія Валеріївна.

ТМ ФарсіФарм на заході представляли керівник Служби просування Хохлова Олена та медичний представник по місту Полтаві та Полтавській області Боркунова Ольга. Вони демонстрували стенди препаратів Эксипім, Лопракс і Лораксон, а також давали фахівцям консультації щодо можливостей і механізмів їх застосування в області оториноларингології.

Подібні заходи мають велике значення для вітчизняної медицини. Вони сприяють підвищенню професійного рівня спеціалістів. А, як відомо, саме багатий досвід і постійне професійне удосконалення лікарів можуть гарантувати громадянам високу якість надання отоларингологічних послуг.

 

 

Поділитися
×