Конференція отоларингологів Сумської області

25 травня в місті Суми пройшла конференція отоларингологів Сумської області. Ця конференція проходила в рамках виїзного циклу підвищення кваліфікації ЛОР лікарів, який проводила кафедра ЛОР хвороб Харківської медичної академії післядипломної освіти.

У складі президії були (на фото зліва направо): головний хірург управління охорони здоров’я Сумської обласної державної адміністрації, кандидат медичних наук, доцент, заслужений лікар України Кобилецький Микола Михайлович, завідувач кафедри отоларингології Харківської медичної академії післядипломної освіти, заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних наук, професор Гарюк Григорій Іванович, обласний отоларинголог Сумської облдержадміністрації, завідувачка ЛОР відділенням Сумської обласної клінічної лікарні Ситник Валентина Іванівна і завідувач курсом отоларингології медичного інституту СумДУ, кандидат медичних наук, доцент Смєянов Євген Владиславович.

В ході заходу були заслухані доповіді обласних фахівців про ЛОР-службу Сумської області. Обласний отоларинголог Сумської облдержадміністрації, завідувачка ЛОР відділенням Сумської обласної клінічної лікарні Ситник Валентина Іванівна говорила про показники роботи ЛОР-служби в 2016 році і стан надання ЛОР допомоги дорослому населенню області.

Також Валентина Іванівна виступила на тему «Сучасні підходи в лікуванні гострих риносинуситів». Вона зупинилася на питаннях надання медичної допомоги при гострих риносинуситах відповідно до нового наказу МОЗ України від 11.02.2016 №85 «Уніфікований клінічний протокол первинної, вторинної (спеціалізованої) та третинної (високоспеціалізованої) медичної допомоги «Гострий риносинусит». Обласний фахівець зробила акцент на раціональній антибіотикотерапії і звернула увагу фахівців на препарат Лопракс як ефективний, якісний і безпечний антибіотик в комплексній терапії риносинуситів у дорослих і дітей з 6 місяців.

Обласний дитячий отоларинголог, завідувачка ЛОР відділенням Сумської дитячої обласної лікарні Жукова Валентина Іванівна представила доповідь на тему «Стан надання ЛОР допомоги дитячому населенню Сумської області в 2016 році.».

З інформацією про надання слухопротезної допомоги жителям Сумської області виступила обласний сурдолог Вегера Олександра Петрівна.

Ту ж проблему стосовно дитячого населення висвітлила обласний дитячий сурдолог Кулик Тетяна Федорівна.

Завідувач курсом отоларингології медичного інституту СумДУ, кандидат медичних наук, доцент Смєянов Євген Владиславович виступив з інформацією про організацію та довгоочікувану реєстрацію Сумського обласного медичного наукового товариства ЛОР лікарів 19 травня 2017 року. Він висвітлив позитивні перспективи роботи товариства для кожного лор-спеціаліста області.

ТМ ФарсіФарм на конференції представляли співробітники компанії, в тому числі керівник Служби просування Хохлова Олена. Гостям заходу демонструвалися стенди препаратів Лопракс, Лораксон і Ексипім. Для професійного ознайомлення кожен доктор отримав препарат Лопракс в таблетованій формі випуску.

На фото зліва завідувач курсом отоларингології медичного інституту СумДУ, кандидат медичних наук, доцент Смєянов Євген Владиславович, праворуч – керівник Служби просування ТМ ФарсіФарм Хохлова Олена.

Поділитися
×