Конференція Українського наукового медичного товариства лікарів-оториноларингологів в Києві

– У Вас є які-небудь скарги на вуха і ніс?

– Є. Вони мені заважають, коли я надягаю светр.

22-23 вересня в місті Київ відбулася щорічна традиційна осіння конференція Українського наукового медичного товариства лікарів-оториноларингологів під назвою «Сучасні методи діагностики та лікування хронічних запальних і онкологічних захворювань верхніх дихальних шляхів та вуха». Організаторами заходу виступили Національна Академія медичних наук України, ДУ «Інститут отоларингології ім. професора О. С. Коломійченка НАМН України» та Українське наукове медичне товариство лікарів-оториноларингологів.

Програма конференції об’єднувала три основні напрямки, які й стали темами засідань: «Сучасні методи лікування запальних захворювань верхніх дихальних шляхів», «Сучасні методи діагностики та лікування онкологічних захворювань ЛОР-органів», «Діагностика та лікування захворювань органа слуху та вестибюлярного апарату». В ході засідань фахівці представляли свої доповіді, наукова тематика яких включала: нові технології в лікуванні хронічних запальних захворювань верхніх дихальних шляхів; нові технології в лікуванні гнійних і негнійних захворювань середнього вуха; отосклероз; кохлеарна імплантація; ураження лицьового нерва; пухлини області скроневої кістки та інші.

З виступом на тему «Мукозальна вакцина в підвищенні антиінфекційної резистентності верхніх дихальних шляхів» конференцію відкрили директор центру, академік НАМН України, д. м. н., професор, заслужений діяч науки і техніки України, директор ДУ «Інститут отоларингології ім. професора О. С. Коломійченка АМНУ» Заболотний Д. І. та д. м. н., професор Мельников О. Ф. з міста Київ. Завідувач ЛОР кафедри Вінницького національного медичного інституту ім. М. І. Пирогова, д. м. н., професор Кіщук В. В. з міста Вінниця представив гостям конференції доповідь на тему «Сучасні методи консервативного лікування хронічного тонзиліту». З доповіддю на тему «Протинабрякова терапія в післяопераційному періоді після ендоскопічних операцій» виступив академік НАМН України, головний отоларинголог України, завідувач кафедрою оториноларингології Української медичної стоматологічної академії, д. м. н., професор Безшапочний С. Б. з міста Полтава.

По закінченні засідань проходила загальна дискусія, в ході якої фахівці могли обговорити представлені доповіді, задати питання і висловити подяку доповідачам.

В конференції оториноларингологів брала участь ТМ ФарсіФарм. На стендах працювали керівник служби просування Хохлова О. В., регіональний менеджер Штокайло Б. І., медичні представники ТМ ФарсіФарм по місту Київ і Київській області Боровкова Н. І., Марчук І. В. та Рябко Л. В. Фахівцям демонструвалися стенди препаратів Лораксон, Лопракс, Зоксіцеф і Лоракорт, а також надавалася інформація про інші рецептурні і фітопрепарати ТМ ФарсіФарм.

На фото в центрі – ЛОР-лікар міської поліклініки №1 міста Дніпродзержинськ Ткач Ю. І., зліва і справа медичні представники ТМ ФарсіФарм по місту Київ і Київській області Рябко Л. В. та Марчук І. В.

Минула конференція стала важливою подією в оториноларингології як по спектру обговорюваних питань і глибині їх розгляду, так і за складом учасників. Такі заходи дозволяють нашим фахівцям йти в ногу з часом, бути в курсі новітніх розробок в медицині і пропонувати своїм пацієнтам те краще, що накопичила світова фармакологія.

Поділитися
×