Конкурс на створення кращого фільму про Зоксіцеф (Частина1)

Як і обіцяли в попередній статті, починаємо розповідь про конкурс на створення кращого фільму про Зоксіцеф, який проходив в рамках продуктового тренінгу в Греції. Для того, щоб надати завданню елемент суперництва, всі учасники тренінгу були розділені на три знімальні групи. Керівниками знімальних бригад були призначені продакт-менеджер Долока В. І., керівник служби просування Хохлова О. В. та коучинг-менеджер Балута О. І.

Для створення рівних умов зйомок вимоги до робіт були суворо регламентовані. Фільм повинен був мати назву, що відображає його основну думку, продуманий сценарій, що містить цікаву сюжетну лінію, в якості акторів у фільмі повинні були бути задіяні всі учасники знімальної групи. Але найважливішою умовою при створенні фільму був творчий підхід. Звичайно, з виконанням цієї умови проблем не виникло. Та їх і не могло бути! Коли за справу беруться веселі, креативні, дружні і працьовиті люди, як наші співробітники, завжди можна розраховувати на приголомшливий успіх!

У цій статті ми розповімо, як відбувалася підготовка і зйомки фільму у команди продакт-менеджера ДолокиВ. І. Відразу зауважимо, що ця кінокартина відрізняється оригінальністю, про що говорить у тому числі і її інтригуюча назва – «Феціскоз».

Команда продакт-менеджера Долоки В. І. вирішила не втрачати часу на зайву підготовку, а зробила ставку на незвичайний сценарій і акторський талант учасників знімальної групи. Протягом репетицій кожен учасник команди привносив в сценарій нові ідеї, пропонував свої варіанти подачі образів героїв. У результаті фільм вийшов дуже живий, цікавий і веселий.

Оригінальність сценарію кінокартини полягає в тому, що дії фільму розгортаються всередині людського організму, і це дало режисерові можливість у доступній і вельми комічній формі представити роботу його найважливіших органів і систем. Роль мозку виконує Пантась С. А., ролі легень та нирок – Артюхова О. В. та Іванова Ю. В. відповідно, роль печінки дісталася Деяк Н. В., а Уваров А. В. чудово впорався з роллю імунної системи. Звичайний робочий режим героїв фільму несподівано порушують бактерії, що з’явилися невідомо звідки (Алексєєва І. В., Бабич В. В., Піпур М. І.), які безжально атакують організм. У наступний момент ми спостерігаємо на екрані вельми сумну картину: імунна система уражена, органи потерпають від нещадних нападок шкідливих і злегка шахраюватих негативних героїв, у мозку депресія … здавалося б, допомоги чекати нізвідки. Тут настає кульмінація: у кадрі несподівано з’являється головна дійова особа кінострічки – супер-герой Зоксіцеф (Лисенко О. О.). В ту ж мить на екрані розгортається видовищний бій Зоксіцефа з жорстокими загарбниками. Немає сенсу описувати сцену героїчної сутички, словами не передати її блискучу постановку, талановиту гру акторів … її потрібно тільки побачити. Героїв кінострічки чекає Happy End, вони нарешті звільнені і щасливі, з вдячністю звеличують свого супер-героя.

Завдяки правильній організації знімального процесу ролик був знятий буквально на одному диханні. Багато членів команди, які раніше не мали можливості спробувати себе в кіно, несподівано відкрили в собі драматичні, комедійні таланти, тому отримали величезне задоволення від знімального процесу.

Варто відзначити незвичайне жартівливе представлення акторів фільму напочатку кінокартини: виявляється, ролі у фільмі виконували Джулія Робертс, Денні Де Віто, Арнольд Шварцнеггер та інші відомі актори Голлівуду! Незвичайну подачу фільму в стилі голлівудських блокбастерів підкреслює специфічнийзакадровий голос, характерний для озвучення американських кінофільмів 90-х років, у виконанні продакт-менеджера Долоки В. І.

Конкурсне журі, та й суперники, гідно оцінили креативний підхід команди продакт-менеджера Долоки В. І. У нагороду учасники отримали статую Гермеса – бога, який був відомий в Давньому Римі. Гермес був посланцем богів, покровителем торгівлі, прибутку, розумності, давав багатство і дохід, а також уособлював спритність і красномовство. Останні дві якості дуже символічні для цієї команди. Що приховувати, організація знімального процесу була злегка авантюрною і ризикованою, і не кожен зміг би без тривалої і копіткої підготовки створити що-небудь по-справжньому гідне уваги. А вони так просто, легко і невимушено створили справжній шедевр кінематографічного мистецтва, тому заслужено отримали свою нагороду.

Поділитися
×