Конкурс на створення кращого фільму про Зоксіцеф (Частина2)

Продовжуємо знайомити Вас, дорогі гості нашого сайту, з роботами команд-учасниць конкурсу на створення кращого фільму про Зоксіцеф, який проходив під час продуктового тренінгу в Греції в кінці квітня – на початку травня 2013 року. Ця стаття присвячена фільму команди коучинг-менеджера Балути О. І., який називається «Зоксіцефея».

Команда коучинг-менеджера Балути О. І. підійшла до створення фільму про Зоксіцеф з великою відповідальністю. До написання сценарію була залучена група кращих сценаристів на чолі з регіональним менеджером Боровковою Н. І. І вони не помилилися. Сюжетна лінія здивувала своєю нетривіальністю, вона поєднувала елементи східної культури, міфології Стародавньої Греції і наш український колорит.

За сценарієм, на початку історії події розгортаються на Сході, де японська мати Фуджісава (Нафієва С. Е.) та її коханий Ексірбай (Тагаєв Б. Д.) народжуютьголовного героя фільму, іменуючи його Зоксіцефом (Шпак І. В.). Після благословення батьків герой вирушає в Елладу, на Олімп, де сам Аполлон (Балута О. І.) в оточенні муз (Гончарова В. В., Стебловська Л. В., Рябко Л. В.) підносить Зоксіцефу меч, щит і, благословляючи його на подвиги, відправляє в Україну. І все б добре, якби не злі підступи бога підземного царства Аїда (Пігарьов А. А.). Розгнівавшись, він наказує своїм синам – мікробам і бактеріям (Мірошниченко О. М., Павлюк Л. В., невідомий грек) і дочкам – підступним бета-лактамазам (Гончарова В. В., Стебловська Л. В., Рябко Л. В., Нафієва С. Е.) зупинити героя. Але ніхто не в силах здолати Зоксіцефа: у важкій сутичці він мужньо і відважно бореться з ворогами, зрештою повергаючи їх. Як переможця і захисника, з піснями і танцями зустрічають його в Україні. У ролі ведучої у фільмі виступила Боровкова Н. І., яка також чудово впоралася із озвучуванням кінокартини.

Можна з упевненістю сказати, що команда коучинг-менеджера Балути О. І. стала справжнім новатором у багатьох аспектах знімального процесу. Великою родзинкою кінокартини стало те, що всі події кінострічки озвучені у віршах! (За прекрасну поезію члени команди дякують майстрині складу Боровковій Н. І.)

Також ця команда застосувала ще один нестандартний хід: під час зйомок був використаний новітній підхід в режисурі, коли в якості оператора в тій чи іншій сцені задіюється будь-який бажаючий член знімальної групи. В результаті всі, хто захотів, змогли спробувати себе і в ролі акторів, і в ролі оператора.

Під час перегляду фільму відчувається, що вибір місць для зйомок проводився дуже обдумано і грамотно. У першій сцені екстер’єр дійсно містить трохи східні нотки, а місце, обране для сцени на Олімпі, вражає своєю чудовою мальовничою природою, так що глядачам забезпечена ететична насолода. Вражають також костюми героїв – робота медичного представника з міста Суми Стебловської Т. В. І хто б міг подумати, що всі вони створювалися з підручних засобів напередодні зйомок!

Учасники з ностальгією згадують період підготовки та самих зйомок, кажуть, що команда була дуже дружною, так що за цей час не виникло ні єдиного спору. На знімальному майданчику панувала весела атмосфера, співробітники постійно жартували і сміялися. Навіть такі труднощі, як збій апаратури, не змогли зломити дух оптимізму і наполегливе бажання творити.

Презентація кінокартини пройшла «на УРА!». Журі конкурсу гідно оцінило фільм команди коучинг-менеджера, учасники отримали в нагороду статую Асклепія. Асклепій – у давньогрецькій міфології бог медицини і лікування. Згідно з легендою, він був народжений смертним, але за найвище лікарське мистецтво отримав безсмертя. Посох Асклепія, обвитий змією, – поширений медичний символ. Легенда свідчить, що саме змія, яка одного разу обвилася навколо палиці бога, допомогла йому відкрити спосіб воскресіння людей.

Суперники відзначили, що учасники команди заслужено отримали свою нагороду. Після презентації фільму ні у кого не залишилося сумнівів, що співробітникам компанії «Медвестснаб» все по плечу: і ефективна робота, і створення кіношедевру!

Поділитися
×