Коучинг-сесія «Кроки успіху». Продуктовий тренінг компанії «Медвестснаб»

Велике мистецтво навчитися чомусь великому – це братися спочатку за маленьке.

(Д. Локк)

Як ви вже знаєте, в кінці травня – на початку червня 2015 року компанія «Медвестснаб» проводила для своїх співробітників продуктовий тренінг, в ході якого вони отримували нову інформацію, закріплювали свої знання про препарати і набували навичок їх просування. В рамках тренінгу була проведена коучинг-сесія під назвою «Кроки успіху». І ось що розповів нам про цей захід організатор коучинг-сесії коучинг-менеджер ТМ ФарсіФарм Балута Олександр:

«Ми вперше застосували подібний формат для роботи. Чесно кажучи, це була не «чиста» коучинг-сесія, вона більше нагадувала мікс коучингу, групової роботи та тренінгу. Місцем проведення коучинг-сесії стало знамените місто Шарм Ель Шейх в сонячному Єгипті на березі Червоного моря. Тому обстановка для всіх учасників сесії була розпоряджаюча до роботи і відпочинку.

Почали ми свою роботу з того, хто і як розуміє слово «Успіх». Ось тут було цікаво почути думку кожного учасника. Звучали різні висловлювання, що «Успіх» – це досягнення поставлених цілей, це мотивація для майбутнього, задоволення досягнутим, двигун для побудови нових планів і інші думки.

Найбільш цікаве формулювання слова «Успіх», на мою думку, звучить так:

«Успіх – це досягнення поставлених цілей і отримання від цього задоволення і задоволеності.»

Це був тільки розігрів для наших учасників. А от далі було поставлено питання: «Що змушує нас рухатися до поставлених цілей?». Тут навіть вийшла активна дискусія про те, що і кого рухає до нових цілей і змушує вийти з, так званої, «зони комфорту». Було багато різних версій і думок, але найчастіше звучала мотивація. Додатково ми з учасниками визначилися, що існують деякі фактори – зовнішні та внутрішні незадоволені потреби, які змушують нас вийти з «зони комфорту». І коли критична маса незадоволених потреб досягає високих цифр, тоді людина ставить нову мету.

Незадоволені потреби людини витісняють її з зони комфорту, і вонарухається до нової мети. Що допоможе їй досягти нової мети і не збитися з шляху? Більшість учасників тренінгу зазначили, що це мотивація.

Ось тут ми всі взяли і намалювали кожен собі гарну мету. І взялися записувати свою особисту мотивацію для досягнення такої гарної мети. Ми вийшли з «зони комфорту», ​​поставили нову мету, проаналізували і записали свою особисту мотивацію. Але тут в учасників з’явилося відчуття, що чогось ще не вистачає, і тоді всізадумалися над цим. Рішення було згенеровано відразу – кілька учасників сказали: «Потрібні кроки!». Ну, звичайно ж, потрібні конкретні кроки по досягненню поставленої мети.

І ми знову приступили до практичного завдання: прописали максимальну кількість конкретних кроків для досягнення поставленої мети.

Після виконання цього завдання ми знову повернулися до правильності постановки цілей – будь-яких цілей, як робочих, так і життєвих. Тут дуже знадобилася нам методика постановки так званих «розумних цілей» – SMART. Учасники тренінгу звернули увагу, що крім відомих SMART-критеріїв, існують ще й додаткові правила постановки цілей.

Кожен з учасників вибрав свою мету і сформулював її згідно SMART-критеріїв і правил, які були озвучені. Написавши на різнокольорових зірочках свої цілі, учасники коучинг-сесії поставили дату, свій підпис і пішли перевіряти свої цілі на істинність. Оскільки ніхто не повернувся за новою зіркою, можу припустити, що цілі у всіх були справжні.

Поставивши цілі по-новому, ми вирішили поділитися досягнутими успіхами в наступному році, десь у цей же час.

За підсумками проведеної сесії з її учасниками було зроблено висновок: якісний новий стрибок у житті будь-якої людини відбувається тільки тоді, коли вона приймає точне зважене конкретне рішення, ставить чітку мету, розробляє план щодо її здійснення і починає перші кроки в обраному напрямку.

Вдалого досягнення мети всім нам!»

Цікаво було дізнатися відгуки наших співробітників про цю коучинг-сесію:

 

Спасибі організаторам за проведення чудового виїзного тренінгу.

Дуже рада, що була присутня на коучинг-сесії Олександра Івановича. Тепер я чітко знаю, чого хочу, навчилася правильно ставити цілі і вчуся ефективно планувати їх реалізацію, докладно записую свої бажання і розумію, як до них дістатися.

Коучинг-сесія змусила мене замислитися, що я роблю не так, де мої помилки в плануванні робочого дня, що чітко потрібно робити для досягнення поставленої мети. Я зрозуміла, що потрібно в деталях бачити задумане, не сумніватися в здійсненні бажання, постійно працювати над собою. Я знаю, що мрії, занотовані на зірочці, здійсняться.

ДЯКУЄМО за прекрасні емоції!

Деяк Наталія

 

 

На коучинг-сесії мені сподобалася атмосфера невимушеного спілкування. Для мене корисним було усвідомити, що правильна постановка мети є важливим кроком до досягнення успіху.

На практиці я зможу застосувати план роботи з Лактеном, складений на коучинг-сесії.

З повагою, Артюхова Ольга.

 

 

            Сподобалося ненав’язливе проведення коучинг-сесії, те, що кожен для себе формував завдання по своєму регіону – не нав’язуючи собі сторонню думку.

            Загальний стан – було (і є) внутрішнє бажання досягти поставлених цілей.

            Емоції – найпозитивніші.

            Я для себе зрозумів, як потрібно ставити завдання, щоб досягти його виконання (дуже важливо правильно їх формулювати).

            Взагалі дуже сподобалося на Єгипетському тренінгу те, що були повторені ключові моменти по препаратам, так я для себе виявив нові точки прикладання та промоції їх.

З повагою, Андрій Уваров

Поділитися
×