Міжрегіональна науково-практична конференція анестезіологів в Бердянську 8-9 вересня 2017 року

8-9 вересня в місті Бердянськ Запорізької області проходила Міжрегіональна науково-практична конференція під назвою «Компас анестезіолога», приурочена до 20-тиріччя з дня заснування Асоціації анестезіологів Запорізької області.

Організаторами заходу виступили Департамент охорони здоров’я Запорізької обласної державної адміністрації, ГУ «Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров’я України», Запорізький державний медичний університет, Бердянський міський відділ охорони здоров’я та Асоціація анестезіологів Запорізької області.

Співголовами організаційного комітету виступили професор, завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії ДУ «Запорізька медична академія післядипломної освіти» Гриценко Сергій Миколайович і директор Асоціації анестезіологів Запорізької області Михайлов Богдан Володимирович.

У конференції брали участь лікарі і медичні сестри відділень анестезіології та інтенсивної терапії, відділень невідкладної екстреної медичної допомоги, лікарі-анестезіологи, лікарі медицини невідкладних станів та фельдшери бригад екстреної медичної допомоги лікувальних установ Запорізької області, а також інші фахівці.

В ході заходу звучали доповіді фахівців, присвячені актуальним питанням анестезії та інтенсивної терапії, періоперційного періоду та інтенсивної терапії, дитячої анестезіології та реаніматології. Кращі виступи були відзначені заохочувальними призами.

В рамках конференції також проходив тематичний семінар медичних сестер відділень анестезіології та інтенсивної терапії, майстер-клас по УЗ-скануванню. Крім того, фахівці побували на декількох тренінгах та прослухали курс лекцій про сучасні підходи в анестезіології. В рамках заходу гості конференції взяли участь в товариській вечері, присвяченій 20-тиріччю Асоціації анестезіологів Запорізької області.

ТМ ФарсіФарм на конференції представляли продакт-менеджер Нафієва Сусана і медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Запоріжжя та Запорізькій області Піпур Миколай. Фахівцям демонструвалися стенди препаратів Лораксон, Супранем і Ексипенем, а також надавалася додаткова інформація про ці та інші препарати ТМ ФарсіФарм.

 

Поділитися
×