Міжрегіональна науково-практична конференція оториноларингологів в м. Кременчук

Знаєш, чому болить горло?

У ньому стільки невисловленого…

12 червня 2015 року в місті Кременчук проходила Міжрегіональна науково-практична конференція оториноларингологів під назвою «Нові наукові та організаційні підходи до лікування хворих оториноларингологічного профілю». Захід проходив в чудово обладнаному конференц-залі ПАТ «АвтоКрАЗ», люб’язно наданому директором підприємства Романом Черняком. У своєму вітальному слові він розповів про історію автозаводу, який у серпні відзначатиме свій 70-річний ювілей, і продукцію, яку випускає підприємство.

Щоб взяти участь у конференції, в Кременчук з’їхалися ЛОР-фахівці з Полтавської, Черкаської, Кіровоградської, Чернігівської, Харківської та Вінницької областей. Захід відкрив виступ академіка НАМН України, головного ринголога України, завідувача кафедри оториноларингології з пропедевтики хірургічної стоматології Української медичної стоматологічної академії, доктора медичних наук, професора Безшапочного Сергія Борисовича (м. Полтава) під назвою «Сучасні аспекти лікування риносинуситів». З доповіддю на тему «Граничні стани в отоларингології» виступив завідувач кафедри оториноларингології Харківської медичної академії післядипломної освіти, доктор медичних наук, професор Гарюк Григорій Іванович (м. Харків). Далі завідувач кафедри ЛОР хвороб Вінницького національного медичного університету ім. М. І. Пирогова, доктор медичних наук, професор Кіщук Василь Васильович (м.Вінниця) представив присутнім доповідь на тему «Лікування деяких захворювань ЛОР органів в амбулаторній практиці». Також на конференції звучали доповіді доцента кафедри оториноларингології з пропедевтики хірургічної стоматології Української медичної стоматологічної академії, к. м. н. Лобурця Валерія Васильовича та головного позаштатного оториноларинголога департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної держадміністрації Безеги Михайла Івановича.

ТМ ФарсіФарм на конференції представляли керівник служби просування Хохлова Олена, регіональний менеджер Лапунька Олег і медичний представник по місту Полтава та Полтавській області Боркунова Ольга.

Керівник служби просування ТМ ФарсіФарм Хохлова Олена представила гостям заходу доповідь на тему «Синбіотик Лактен – новинка на українському ринку», в якому познайомила фахівців з новим препаратом ТМ ФарсіФарм, розповіла про його переваги та можливості застосування при порушеннях мікрофлори кишечника, обумовлених різними клінічними станами,специфічними захворюваннями і антибіотикотерапією.

Фахівцям демонструвалися стенди препаратів Зоксіцеф, Лоракорт, Лораксон і Лопракс, а також надавалася будь-яка цікавляча їх інформація про інші препарати ТМ ФарсіФарм. На фотографії справа керівник служби просування ТМ ФарсіФарм Хохлова Олена, ліворуч – медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Полтава та Полтавськійобласті Боркунова Ольга.

Після закінчення конференції для її учасників Кременчуцький автозавод організував авто-шоу, на якому були продемонстровані технічні можливості армійських автомобілів КрАЗ на випробувально-демонстраційному полігоні підприємства.

Поділитися
×