Музей Писанок ФарсіФарм

В цьому році у нас в компанії відбулася несподівана і дуже приємна подія. Ми відкрили свій Музей Писанок! Над створенням експозиції працювали співробітники ТОВ «Медвестснаб», а результати їх роботи перевершили всі наші очікування!

Експонати музею ФарсіФарм виконані з використанням різних технік. Тут і класичний розпис, і декупаж, і в’язання гачком, і бісероплетіння, і фетр… Деякі співробітники підключили до створення писанок дітей. Очі розбігаються від такої краси!

В експозицію музею ФарсіФарм дуже гармонійно вписалася карта України, яку співробітники створили в цьому році під час щорічної наради.

Як відомо, найбільша мотивація зробити щось краще, креативніше, застосувати весь свій талант – це конкуренція. Для того, щоб додати певну нотку суперництва, було прийнято рішення щороку вручати авторам трьох найбільш вподобаних робіт пам’ятні призи.

Але коли всі роботи добралися до Києва, і ми побачили всю цю красу, то зрозуміли, що вибрати кращі роботи просто неможливо! Нічого не залишалося, крім як провести розіграш-лотерею. Спеціально створена комісія у складі Шмирьової Валентини Сергіївни, Долоки Віталія та Пігарьова Антона була уповноважена витягнути з непрозорого мішечка імена трьох щасливчиків. Ними виявилися Рябко Людмила, Деяк Наталія та Хохлова Олена, які отримали в подарунок чудові книги.

Дякуємо нашим талановитим майстрам і майстриням! Ми дуже сподіваємося, що з кожним роком наш музей буде поповнюватися новими і новими екземплярами.

Поділитися
×