Нарада працівників Служби просування ТМ ФарсіФарм 2017 року

Почався новий, 2017 рік, а з ним прийшов час підводити підсумки року минулого і ставити нові цілі, обговорювати нові плани і вирішувати нові завдання. 2-5 лютого у мальовничому куточку України, смт. Східниця Львівської області, проходила щорічна нарада співробітників Служби просування ТМ ФарсіФарм.

На захід зібралися співробітники з усіх регіонів України, та протягом 3-х днів вся команда продуктивно працювала, закріплюючи отриманий досвід і накопичуючи нові знання. Робоча частина заходу розпочалася з виступу директора компанії «Медвестснаб» Розгон Ірини, в ході якого вона підводила підсумки 2016 року і говорила про плани на новий 2017 рік. Слово також взяла комерційний директор Бабакіна Тамара, вона зробила детальний розбір основних питань, пов’язаних з дистрибуцією продукції, обговорила рішення деяких проблем і позначила кроки, необхідні для ефективного розвитку дистрибуції в компанії.

Заступник директора та коучинг-менеджер ТМ ФарсіФарм Балута Олександр підготував виступ про роботу з рекламаціями. У своєму зверненні до співробітників він говорив про особливі якості і навички, необхідні медичним представникам, а також наводив конкретні приклади дій.

Наступний день заходу був присвячений стратегіям просування препаратів ТМ ФарсіФарм. Виступали продакт-менеджери Долока Віталій і Нафієва Сусана. Вони представили системний, аргументований підхід до маркетингу просування кожного окремого препарату. У медичних представників склалася чітка картина, що в сучасній ситуації найвищої конкуренції серед фармацевтичних компаній головне в справі просування – це комплексний підхід. Успішне просування повинно враховувати як особливості продукту, тобто його ефективність, переваги і т. д., так і ставлення до продукту лікарів, їх обізнаність.

Незважаючи на всю серйозність заходу, в щільному графіку виступів та побудови стратегій, звичайно ж, знайшлося часу для відпочинку і розваг. Для підтримки бойового духу колективу і хорошої фізичної форми, наші співробітники взяли участь у фізкультурно-оздоровчому заході з мотивуючоюназвою «Швидше! Вище! Сильніше!».

На наступний день кожному співробітнику представилася чудова можливість відчути себе краєзнавцем, прийнявши участь у творчому вечорі з поетичною назвою «Моя відома невідома Україна». Співробітники підготували невеликі виступи, в яких постаралися представити свій регіон з незнайомого боку, поділилися цікавими маловідомими фактами і легендами про свою батьківщину.

Хочеться відзначити високий професіоналізм всіх співробітників ТМ ФарсіФарм, володіння поточною ситуацією на фармацевтичному ринку і глибоке розуміння проблематики роботи в умовах конкуренції. Таке поєднання вмінь і навичок робить кожного медичного представника особливо значущим і цінним для компанії.

Поділитися
×