Науково-практична конференція пульмонологів і фтизіатрів в місті Полтава 20 березня 2014

Життя – це інтервал між двома вдихами; той, хто дихає наполовину,

і живе тільки наполовину. Той, хто дихає правильно,

керує всім своїм буттям.

(Давній трактат ХV століття)

20 березня 2014 в місті Полтава відбулася науково-практична конференція під назвою «Актуальні проблеми сучасної пульмонології та фтизіатрії». Захід проходив за підтримки Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації, вищого державного наукового закладу «Українська медична стоматологічна академія», кафедри фтизіатрії ВДНЗУ «УМСА» та Асоціації фтизіатрів і пульмонологів Полтавської області.

У конференції взяли участь провідні фахівці Полтавської області. Зі вступним словом до учасників конференції звернувся головний терапевт Департаменту охорони здоров’я Полтавської обласної державної адміністрації Шумейко І. Ф. Доповідь на тему «Результати роботи пульмонологічної служби Полтавської області за 2013 рік і перспективи на 2014 рік» представила головний позаштатний пульмонолог області 

Моторна Н. М. Також фахівці представляли інші доповіді, які стосуються актуальних питань пульмонології та фтизіатрії: «Діагностика та тактика ведення хворих на туберкульоз лікарями сімейної медицини» (доктор медичних наук, професор кафедри фтизіатрії Ярешко А. Г.), «Сучасні погляди на діагностику та стандарти лікування ХОЗЛ в реаліях теперішнього часу», «Демонстрація хворого на саркоїдоз, тактика лікування» (завідувач кафедри фізичного виховання і здоров’я, фізичної реабілітації та спортивної медицини, доцент Бойко Д. М.), «Диференціальна діагностика бронхообструктивного синдрому у хворих на туберкульоз і ХОЗЛ, лікування» (доктор медичних наук, професор Бойко М. Г.) та інші.

Торгова марка ФарсіФарм також брала участь у заході. Продакт-менеджер ТМ ФарсіФарм Долока В. І. представив учасникам конференції доповідь на тему «Антибіотикотерапія ХОЗЛ», в якій розповів про принципи антибактеріальної терапії ХОЗЛ, а також охарактеризував можливості застосування нового антибактеріального препарату Зоксіцеф в пульмонології та фтизіатрії . Зоксіцеф – це перший в Україні цефалоспорин ІІІ покоління з новою діючою речовиною цефтизоксим.

ТМ ФарсіФарм демонструвала гостям конференції стенди препаратів Лопракс, Лораксон, Зоксіцеф і Лоракорт. Продакт-менеджер ТМ ФарсіФарм Долока В. І. та медичний представник ТМ ФарсіФарм по Полтаві та Полтавській області Боркунова О. В. надали фахівцям наукову інформацію про можливості застосування препаратів в пульмонології та фтизіатрії.

Полтавська обласна конференція дала фахівцям можливість підвести підсумки і оцінити результати роботи в 2013 році, а також обговорити плани і перспективи на 2014 рік.

Поділитися
×