Науково-практична конференція в місті Чернівці 10-11 жовтня 2013 року

У західній частині України, неподалік від Карпат, розташувалася перлина Буковини – Чернівці. Чудово, що саме тут 10-11 жовтня 2013 року проходила Науково-практична конференція на тему: «Коморбідність у клініці внутрішньої медицини: фактори ризику, механізми розвитку та взаємообтяження, особливості фармакотерапії». Учасники конференції з усіх куточків України мали можливість не тільки підвищити свій професійний рівень, але й перейнятися особливим шармом міста Чернівці, який завдяки його внутрішньому затишку часто називають «маленьким Парижем».

Конференція проходила за підтримки Буковинського державного медичного університету, Департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації, Чернівецької обласної організації «Асоціація терапевтів імені В. Х. Василенка». Для участі у заході були запрошені лікарі різних спеціальностей: терапевти, кардіологи, ендокринологи, нефрологи, гастроентерологи, пульмонологи, алергологи та сімейні лікарі.

Захід зі вступним словом відкрив ректор Буковинського державного медичного університету професор Бойчук Т. М. Після урочистого відкриття конференції відбулося пленарне засідання на тему: «Актуальні проблеми коморбідного перебігу захворювань внутрішніх органів і їх лікування». В рамках засідання прозвучали доповіді: ««Сезон» респіраторних інфекцій – сучасні можливості попередження і лікування» професора Хухліної О. С. (м. Чернівці), «Артеріальна гіпертензія і коморбідна патологія внутрішніх органів: можливості сучасної гомеопатії» професора Чорнобрового В. М. (м. Вінниця), «Інтегративні підходи до лікування функціональних захворювань шлунково-кишкового тракту» професора Бабінець Л. С. (м. Тернопіль) та інші. Варто відзначити доповідь професора Христич Т. М. з міста Чернівці на тему: «Антибіотикотерапія у пульмонології і при інших захворюваннях внутрішніх органів», в якому особливий акцент був зроблений на препараті Зоксіцеф (цефтизоксим). Серед глюкокортикоїдних препаратів професор зазначила у своїй доповіді препарат Лоракорт (бетаметазон) як найбільш оптимальний, враховуючи його високу ефективність і хорошу переносимість.

Програма конференції включала секційні засідання на теми: «Особливості фармакотерапії коморбідних захворювань внутрішніх органів з позицій доказової медицини» та «Сучасні підходи до профілактики та лікування артеріальної гіпертензії з урахуванням коморбідних захворювань внутрішніх органів». Доповіді учасників конференції були дуже інформативними та корисними з точки зору підвищення професійного рівня фахівців.

ТМ ФарсіФарм також брала участь у конференції. Фахівцям подавалася інформація про препарати Зоксіцеф, Лоракорт, Лораксон і Лопракс. На стендах працювали продакт-менеджер ТМ ФарсіФарм Долока В. І. та медичний представник по місту Чернівці та Чернівецькій області Багрій В. М.

Поділитися
×