Науково-практична конференція в місті Чернівці 30 травня 2013 року

30 травня 2013 року в місті Чернівці проходила науково-практична конференція під назвою «Сучасні підходи до профілактики, діагностики та лікування внутрішніх хвороб». Засідання проводилося в приміщенні Обласного клінічного онкологічного диспансеру. Організаторами заходу виступали Державна установа «Інститут терапії ім. Л. Т. Малої НАМН України» та Головне управління охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації.

Для участі у науково-практичній конференції були запрошені лікарі терапевти, кардіологи, гастроентерологи, пульмонологи, нефрологи, невропатологи, ревматологи, фтизіатри, ендокринологи та сімейні лікарі. Доповіді учасників стосувалися різних галузей медицини. Так, кандидат медичних наук, старший науковий співробітник відділу фармакотерапії та клінічної фармакології ДУ «Національний інститут терапії імені Л.Т. Малої НАМНУ» Пивовар С. М. відкрив конференцію з доповіддю на тему: «Сучасні аспекти лікування серцевої недостатності», продовжив засідання доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри внутрішньої медицини Буковинського державного медичного університету Федів О. І. з виступом на тему: «Багатокомпонентні препарати рослинного походження – нове рішення в фармакотерапії хвороб нирок і жовчовивідних шляхів». Доповідь на тему: «Антибіотикотерапія в пульмонології і при інших захворюваннях внутрішніх органів» представила учасникам конференції професор, доктор медичних наук Буковинського державного медичного університету Христич Т. М.

На конференції в місті Чернівці працювали продакт-менеджер ТМ ФарсіФарм Долока В. І., медичні представники ТМ ФарсіФарм з міста Чернівці Багрій В. М. і Годнюк С. В. ТМ ФарсіФарм демонструвала фахівцям стенди препаратів Лопракс, Лоракорт, Зоксіцеф і Лораксон. Крім того, гості конференції мали можливість отримати інформацію про інші рецептурні препарати, а також фітопрепарати ТМ ФарсіФарм.

На фото у центрі зліва – професор, доктор медичних наук Буковинського державного медичного університету Христич Т. М., в центрі праворуч – головний спеціаліст департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення Чернівецької обласної державної адміністрації Цинтар Т. П.

Поділитися
×