Наукове товариство інфекціоністів Києва та Київської області 22 вересня 2015 року

Хвороба – час, який дається для того,

щоб зробити висновки.

(Лууле Віілма)

Вік живи, вік учись – говорить давня мудрість. Закінчилися літні канікули, і вересень традиційно починає вервечку наукових зустрічей фахівців різних медичних спеціальностей. 22 вересня в актовому залі Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. В. Громашевського НАМНУ в Києві проходило Наукове товариство інфекціоністів Києва та Київської області.

Захід зібрав лікарів інфекціоністів, а також лікарів-інтернів міста та області. Зі вступним словом до всіх присутніх звернулася доктор медичних наук, старший науковий співробітник, професор Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. В. Громашевського, заслужений лікар України Руденко Антоніна Олексіївна. Цікаву доповідь на тему “Лікування кліщового бореліозу” підготувала очна аспірантка Луценко Вікторія Юріївна. У своєму виступі вона розповіла про це небезпечне інфекційне захворювання, що передається кліщами і має схильність до хронічного і рецидивуючого перебігу і переважного ураження шкіри, нервової системи, опорно-рухового апарату і серця. Основний упор доповідач зробила на лікування бореліозу за допомогою цефалоспоринів третього покоління, серед яких зазначила застосування препарату Лораксон, в тому числі в режимі пульс-терапії. Луценко В. Ю. розповіла про переваги Лораксону по відношенню до інших препаратів і досвід його застосування в практиці лікарів інфекціоністів.

ТМ ФарсіФарм на заході представляли продакт-менеджер ТМ ФарсіФарм Нафієва Сусана, регіональний менеджер ТМ ФарсіФарм Штокайло Богдан і медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Київ та Київській області Марчук Інна. Нафієва Сусана представила фахівцям доповідь на тему “Пробіотики при антибіотикотерапії”. У своєму виступі вона розповіла про препарат Лораксон як антибіотик з широким спектром дії, який широко застосовується при інфекційних захворюваннях, у тому числі при кліщовомубореліозі. В рамках своєї доповіді вона зробила акцент на застосуванні сучасного комбінованого пробіотика Лактен під час антибіотикотерапії, його властивостях та перевагах. Лактен – новий комбінований пробіотик від ТМ ФарсіФарм, який виробляється в Канаді.

У такій галузі медицини, як інфектологія, не обійтися без широкого спектра лікарських засобів. Лікарі з великим інтересом сприйняли інформацію і про інші препарати ТМ ФарсіФарм, такі як Лопракс і Зоксіцеф, прагнучи дізнатися якомога більше про можливості їх застосування у своїй лікарській практиці, про схеми і дозування.

Наукові товариства лікарів сприяють підвищенню рівня медичної підготовки фахівців і впровадженню в практику передового досвіду та сучасних досягнень науки. Минуле товариство об’єднало фахівців і дало можливість колегам обмінятись досвідом. Крім того, воно дозволило майбутньому поколінню лікарів почути більш досвідчених колег, а деяким з них заявити про себе як про молодих і перспективних початківцях.

Поділитися
×