Наукове товариство інфекціоністів міста Київ та Київської області 31 березня 2015 року

31 березня 2015 року в актовому залі Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. В. Громашевського НАМН України в місті Київ відбулося засідання наукового товариства інфекціоністів. На захід були запрошені фахівці з міста Київ та Київської області.

Метою зібрання стало підвищення рівня науково-медичної підготовки практичних лікарів Києва та Київської області та впровадження в практику передового досвіду та сучасних досягнень медичної науки. Засідання було присвячене актуальним питанням інфектології. Лікарі обговорювали сучасні проблеми лікування і діагностики інфекційних захворювань у населення, ділилися особистим досвідом застосування нових методів лікування.

Зі вступним словом до гостей заходу звернулася доктор медичних наук, професор Інституту епідеміології та інфекційних хвороб ім. Л. В. Громашевського Руденко А. О. У своєму виступі вона підняла організаційні питання, що стосуються вирішення поточних завдань, що стоять перед інфекційною службою. Далі були заслухані науково-практичні доповіді.

Доповідь на тему «Сучасні підходи до діагностики та лікування Лайм-бореліозу» представила очна аспірантка відділення нейроінфекцій Луценко В. Ю.

ТМ ФарсіФарм також брала участь у заході. Продакт-менеджер ТМ ФарсіФарм Долока В. І. представив фахівцям доповідь на тему «Досвід застосування Лораксону в Україні». Виступ продакт-менеджера фахівці оцінили високо, відзначили інформативність і дохідливість викладу. За виступом послідував ряд уточнюючих питань щодо можливостей, а також дозувань і схем застосування препарату Лораксон в практиці лікаря-інфекціоніста. Долока В. І. охоче відповів на всі запитання фахівців.

У заході також брали участь регіональний менеджер ТМ ФарсіФарм Штокайло Б. І. та медичні представники ТМ ФарсіФарм по місту Київ та Київській області Боровкова Н. І., Пантась С. А. та Рябко Л. В. Вони демонстрували фахівцям стенди препаратів Лораксон, Ексипім, Зоксіцеф, Супранем і Ексипенем, а також надавали лікарям будь-яку цікавлячу їх інформацію про препарати ТМ ФарсіФарм.

Подібні заходи сприяють об’єднанню фахівців і дають можливість обміну досвідом роботи між колегами. В результаті члени товариства мають чітке уявлення про всі насущні проблеми інфектології в області і можуть спільно виробити шляхи їх вирішення.

Поділитися
×