Наукове товариство ЛОР-лікарів Дніпропетровської області

Може, ніякої любові немає на світі? Може,

у принцеси ангіна, а я мучуся!

(Фраза з з фільму “Звичайне диво”)

 

Як відомо, захворювання ЛОР-органів – вічні супутники холодів. Взимку наші вуха і ніс є найбільш уразливими, і справа зовсім не в тому, що вони завжди червоніють і мерзнуть. Просто в зимовий період епідемії грипу та застуди, за статистикою, найчастіше дають ускладнення саме на ЛОР-органи.

Напередодні зими лікарі-оториноларингологи Дніпропетровськоїобласті вирішили ще раз зібратися і обговорити актуальні питанняклінічної практики, щоб зустріти холоди, так би мовити, у всеозброєнні. 25 листопада 2015 року в Дніпропетровську на базі Обласної клінічної лікарні ім. І. І. Мечникова проходило Товариство ЛОР-лікарів Дніпропетровської області. Захід відвідали близько сотні практикуючих лікарів, а також інтерни – молоде покоління майбутніх фахівців у галузі оториноларингології.

Відкривав захід завідувач ЛОР-соматичним відділенням Дніпропетровської клінічної лікарні імені І. І. Мечникова, обласний отоларинголог, лікар вищої категорії, заслужений лікар України, кандидат медичнихнаук Соколенко Ярослав Борисович. Він представив присутнім виступ на тему “Односторонні ураженняпридаткових пазух носа за даними роботи відділення”. Дитячий лікар-отоларинголог другої категорії Товстоліт Валерій Павлович виступив з доповіддю під назвою “Вроджені аномалії ЛОР-органів”.

Завідувач кафедрою отоларингології Дніпропетровської медичної академії, хірург-отоларинголог, доктор медичних наук, професор Березнюк Володимир Васильович представив кілька доповідей. Один зі своїх виступів він присвятив препарату Лопракс. У доповіді під назвою “Лопракс в практиці ЛОР-лікаря” він розповів про свій досвід застосування препарату для лікування захворювань вуха, горла і носа і відзначив його переваги перед іншими цефалоспоринами III покоління. Виступ Володимира Васильовича викликав великий інтерес серед практикуючих лікарів і майбутніх фахівців.

ТМ ФарсіФарм на заході представляли продакт-менеджер ТМ ФарсіФарм Нафієва Сусана і медичні представники ТМ ФарсіФарм по Дніпропетровській області Вовк Максим і Тагаєв Батир. Вони демонстрували фахівцям стенди препаратів Лопракс і Лораксон, а також надавали детальну інформацію про інші препаратиТМ ФарсіФарм, такі як Лоракорт і новий пробіотик канадського виробництва Лактен.

Подібні заходи, які вже давно стали традиційними, сприяють підвищенню професійного рівня лікарів-оториноларингологів, об’єднують фахівців і створюють між ними атмосферу дружби і довіри. Обласні ЛОР-товариства сприяють зростанню професіоналізму лікарів, поліпшенню висококваліфікованої, високоспеціалізованої допомоги населенню при захворюваннях вуха, горла і носа.

Поділитися
×