Науково-практична конференція “Актуальні питання анестезіології та інтенсивної терапії” в м. Запоріжжя 7-8 травня 2015 року

Наркоз – багато в чому не наука, а мистецтво.

І, як будь-яке мистецтво, зрозумілий і цікавий

лише тому, хто познав його тонкощі.

            7-8 травня в місті Запоріжжі проходив Пленум правління Асоціації анестезіологів України та науково-практична конференція під назвою “Актуальні питання анестезіології та інтенсивної терапії”. У заході взяли участь провідні фахівці з усіх областей України. Главами організаційного комітету виступили: Міністр охорони здоров’я України Квіташвілі Олександр, і. о. Директора Департаменту охорони здоров’я Запорізької обласної адміністрації Воловик М. В., ректор Державної установи “Запорізька медична академія післядипломної освіти Міністерства охорони здоров’я України”, професор, академік НАМН України Никоненко О. С., ректор Запорізького державного медичного університету, професор Колесник Ю. М. та президент Асоціації анестезіологів України, професор Глумчер Ф. С.

            Офіційне відкриття заходу почалося з вітальних слів почесних гостей, після чого було оголошено перше засідання конференції під назвою “Сучасні проблеми анестезії та знеболювання” на чолі з завідувачем кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Запорізької медичної академії післядипломної освіти, Президентом Асоціації анестезіологів Запорізької області Гриценко С. М. В ході засідання доповідь на тему “Сучасні підходи до післяопераційного знеболювання” представив завідувач кафедри анестезіології та інтенсивної терапії, доктор медичних наук, професор Кобеляцький Ю. Ю.

            Під час наступних засідань фахівці представляли доповіді та обговорювали не менш важливі й актуальні теми, такі як анестезія та інтенсивна терапія в педіатрії та сучасні проблеми інтенсивної терапії. Наукові засідання конференції продовжилися і наступного дня. На цей раз обговорення фахівців торкнулися проблем харчування в педіатрії, лікування інфекцій в анестезіології та інтенсивної терапії, травм і інфузійно-трансфузійної терапії. Великий інтерес у аудиторії викликали виступи президента Асоціації анестезіологів України, професора Глумчера Ф. С. на теми “Грибкова інфекція у відділенні інтенсивної терапії” і “Сучасні принципи ентерального харчування у критичних пацієнтів”. Також необхідно відзначити виступи професора кафедри анестезіології та інтенсивної терапії Національного медичного університету ім. О. О. Богомольця, доктора медичних наук Дуброва С. О. на теми “Нутритивна підтримка у пацієнтів з політравмою” і “Антибактеріальна терапія нозокоміальних інфекційних ускладнень у ВІТ”.

            ТМ ФарсіФарм на конференції представляли коучинг-менеджер ТМ ФарсіФарм Балута О. І., продакт-менеджер ТМ ФарсіФарм Нафієва С. Е., медичні представники ТМ ФарсіФарм по місту Запоріжжя та Запорізькій області Піпур М. І. та Гончарова В. В. Гостям заходу демонструвалися стенди препаратів Супранем, Ексипенем і Ексипім, а також надавалася вся необхідна інформація про інші препарати ТМ ФарсіФрам.

            Підводячи підсумки прес-конференції, можна сказати, що в даний час служба має в розпорядженні серйозні кадрові ресурси та потужну технологічну підтримку. Подібні заходи дозволяють ще більше підвищити рівень кваліфікації наших фахівців, щоб забезпечити пацієнтам не тільки безпеку і комфорт при різного роду оперативних втручаннях, але також гарантований результат реанімаційних заходів та інтенсивної терапії.

Поділитися
×