Науково-практична конференція хірургів в м.Чернівці 8 червня 2015 року

Хірург повинен мати око орла, силу лева, а серце жінки.

(Цитата з книги «Серце хірурга», Федір Григорович Углов)

Хірургія – один з найдавніших видів діяльності людини. Вона є найбільш важливою галуззю медичної науки, тому що охоплює всеосяжні теоретичні та практичні методики лікування безлічі хвороб, що потребують оперативного втручання. Науково-практична конференція, що проходила 8 червня в місті Чернівці, об’єднала відомих практиків хірургічного втручання України. Темою конференції стали “Сучасні досягнення та проблеми хірургії в Україні”.

Главами організаційного комітету конференції виступили ректор Буковинського державного медичного університету професор Бойчук Тарас Миколайович та директор Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації професор Андрієць Оксана Анатоліївна. З їх вітальних слів і було покладено початок конференції.

Пленарне засідання проходило під керівництвом головного хірурга України, директора ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології імені О. О. Шалімова» професора Усенко Олександра Юрійовича, проректора з наукової роботи та міжнародних зв’язків БДМУ, завідувача кафедри онкології та радіології, доктора медичних наук, професора Іващука Олександра Івановича, завідувача кафедри хірургії БДМУ, голови Асоціації хірургів Чернівецької області, члена правління Асоціації хірургів України, члена Правління Асоціації ендокринних хірургів України, члена Американської асоціації лапароскопічних хірургів, доктора медичних наук, професора Полянського Ігоря Юлійовича, проректора з лікувальної роботи, завідувача кафедри хірургії та урології БДМУ, заслуженого лікаря України, доктора медичних наук, професора Іфтодія Андрія Григоровича та завідувача кафедри загальної хірургії БДМУ, доктора медичних наук, професора Польового Віктора Павловича.

У ході пленарного засідання гості заходу представляли наукові доповіді. Обговорюваними темами стали поточні досягнення хірургічної служби, практичні проблеми, що виникають в ході роботи, а також перспективи розвитку різних галузей вітчизняної хірургії. Головний хірург України, директор ДУ «Національний інститут хірургії та трансплантології імені О. О. Шалімова» професор Усенко Олександр Юрійович представив присутнім доповідь на тему «Національна академія медичних наук України в загальнодержавній системі медичної допомоги». За ним послідував виступ головного позаштатного спеціаліста Департаменту охорони здоров’я Чернівецької обласної державної адміністрації доцента Бочарова Андрія Володимировича на тему «Аналіз показників роботи хірургічної служби Чернівецької області». Доповідь «Про роботу Асоціації хірургів Чернівецької області» представив голова Асоціації хірургів Чернівецької області професор Полянський Ігор Юлійович.

ТМ ФарсіФарм також брала активну участь у конференції. Продакт-менеджер ТМ ФарсіФарм Долока Віталій виступав з доповіддю на тему «ЛАКТЕН – новий комбінований пробіотик в Україні!», в якій розповів про новий препарат ТМ ФарсіФарм, його переваги, особливості та схеми застосування. Виступ Віталія Долоки викликав у фахівців жвавий інтерес і подальше обговорення.

Після закінчення доповідей відбулася наукова дискусія, в ході якої фахівці могли обмінятися враженнями, задати питання доповідачам і висловити свою точку зору щодо того чи іншого питання, виходячи з особистої практики лікаря-хірурга. Після обговорень була прийнята резолюція конференції.

Під час роботи конференції проходила виставка медичних препаратів та обладнання. ТМ ФарсіФарм на виставці представляли продакт-менеджер ТМ ФарсіФарм Віталій Долока і медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Чернівці та Чернівецькій області Вадим Багрій. Фахівцям демонструвалися стенди препаратів Зоксіцеф, Ексипім, Супранем і Ексипенем. Крім того, бажаючі могли отримати цікаву для них інформацію про інші препарати торгової марки ФарсіФарм.

Ця конференція досягла своїх цілей. В ході заходу були обговорені найбільш актуальні проблеми вітчизняної хірургії, розкрито її досягнення та перспективи розвитку в світлі сучасних реалій, заслухані цікаві доповіді провідних спеціалістів, які охоче поділилися досвідом з молодим поколінням лікарів.

Поділитися
×