Науково-практична конференція урологів у м. Суми 7 квітня 2017 року

– Це ви уролог?
– Я уфолог!
– А яка різниця?
– Я інопланетянами займаюся!
– Це як?
– Ну прибульці з інших планет… там Марс, Венера…
– Тоді я точно до вас!
– З чим?
– З венеричними!

7 квітня на базі Сумської обласної клінічної лікарні проходила науково-практична конференція на тему «Проблемні питання урології». Виступити з доповідями і послухати виступи колег приїхали фахівці з різних куточків України.

Зі вступним словом до гостей заходу звернувся Головний хірург управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації, кандидат медичних наук, доцент кафедри хірургії, заслужений лікар України Кобилецький Микола Михайлович. Після його привітання учасники конференції приступили до обговорення сучасних тенденцій, а також проблемних питань в урології і нефрології. Так, доктор медичних наук, доцент кафедри урології НМАПО ім. П. Л. Шупика Сагалевич Андрій Ігорович представив фахівцям доповідь на тему «Сучасні аспекти метафілактики СКХ».

З доповіддю на тему «Перкутанна нефролітотрипсія. Стандарти, досвід впровадження (перші 100 операцій)» виступив завідувач відділенням урології Сумської міської клінічної лікарні №1, лікар-уролог вищої категорії, кандидат медичних наук Кудрявцев Юрій Михайлович.

Доцент урологічного відділення № 4 Харківського обласного клінічного центру урології і нефрології ім. В. І. Шаповала, кандидат медичних наук Мегера Валерій Вікторович представив колегам виступ на тему «Літокінетична терапія при СКХ».

Однією з ключових стала наукова доповідь завідувача курсом урології медичного інституту Сумського державного університету, доцента кафедри хірургії та онкології, кандидата медичних наук Сікори Володимира Віталійовича на тему «Місце цефалоспоринів в лікуванні інфекційно-запальних захворювань». У своєму виступі він розповідав про деякі особливості антибіотикотерапії в комплексному лікуванні інфекційно-запальних захворювань сечостатевої системи, виділивши препарат Лопракс як один з найбільш ефективних і кращих. Володимир Віталійович зазначив, що Лопракс дуже добре зарекомендував себе в урологічній практиці і застосовується як у дорослих (форма випуску – таблетки), так і у дітей (форма випуску – суспензія).

ТМ ФарсіФарм на конференції представляла керівник Служби просування Хохлова Олена. Фахівцям демонструвалися стенди препаратів Лопракс, Лораксон та Ексипім, а також надавалася додаткова інформація про ці та інші препарати ТМ ФарсіФарм.

Поділитися
×