Небайдужість – головне досягнення сучасності

Єдиний спосіб допомогти собі –

це допомагати іншим.

Халіль Джебран

Настала осінь, діти пішли в школу, на дачі достигає врожай і життя йде своєю чергою. Напевно, втомившись від постійного негативу, люди воліють абстрагуватися і не думати про страшні події, що відбуваються на сході нашої країни.

Але, на жаль, за минулий час ситуація там жодним чином не змінилася, і її відгомони все так само, день у день, відчувають працівники Головного військово-медичного ордена Червоної Зірки центру “Головний військовий клінічний госпіталь”. У госпіталь регулярно надходять поранені хлопці: за наявними у нас даними, 8 вересня, наприклад, знову прибули постраждалі бійці – 19 чоловік.

Головний військовий клінічний госпіталь є провідною установою Збройнихсил України, де надається висококваліфікована допомога військовослужбовцямМіністерства оборони України. Лікарі не покладаючи рук і сил з усією віддачею рятують здоров’я наших хлопців. У них вже великий досвід надання медичної допомоги в екстремальних умовах, адже з початку антитерористичної операції вони постійно залучаються до посилення медичних бригад і польових госпіталів на сході України. До Військового госпіталю потрапляють пацієнти всіх ступенів тяжкості, і зараз там надають допомогу більше 600 пораненим по самим різним профілями: реанімація та інтенсивна терапія, хірургія, травматологія, урологія, нейрохірургія, терапія, отоларингологія, психіатрія.

Звичайно, успіх лікування залежить не тільки від професіоналізму працівників медичного закладу, а й від якісних, ефективних медикаментів, що є в їх арсеналі. Компанії “Медвестснаб” стало відомо, що Військовий госпіталь відчуває гостру потребу в антибіотиках групи карбапенеми, і ми негайно вирішили допомогти. Крім препаратів групи карбапенемів – Супранем і Ексіпенем, ми також надали цефалоспорини третього покоління – Зоксіцеф і Лопракс, а ще глюкокортикостероїд для системного застосування Лоракорт.

Крім цього, компанія “Медвестснаб” вже зробила і планує надати допомогу ще більше 15-ти медичним установам МО України, до яких відносяться госпіталі ВСУ, МВС і Держприкордонслужби України. У числі перших був Центральний госпіталь України. Начальник фармцентру госпіталю Притула Руслан Леонідович висловив велику подяку компанії “Медвестснаб” за небайдужість та оперативність у наданні допомоги госпіталю. Він також відзначив високий професіоналізм працівників компанії і хорошу організацію роботи, яка дозволила своєчасно і якісно надати медичну допомогу постраждалим військовослужбовцям.

Поділитися
×