Обласне товариство ЛОР-лікарів Києва та Київської області

У новий рік з новими знаннями!

У новому році традиційну низку зустрічей українських отоларингологів відкрило Обласне товариство ЛОР-лікарів Києва та Київської області, яке відбулося 18 січня 2016 року. Захід проходив на базі Київської обласної клінічної лікарні. Лікарі зібралися, щоб обговорити організаційні питання, побудувати плани плідної роботи та тісної співпраці в новому році, а також поговорити про прогресивні способи лікування різних захворювань вуха, горла і носа і послухати доповіді запрошених фахівців.

З вступним словом до лікарів звернувся доктор медичних наук, професор, заслужений лікар України, завідувач кафедри оториноларингології Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, заступник голови правління Київського міського та обласного науково-практичного товариства оториноларингологів, член правління Української асоціації отіатрів, отонейрохірургів і отоневрологів Шкорботун Володимир Олексійович.

ТМ ФарсіФарм на заході представляв продакт-менеджер ТМ ФарсіФарм Віталій Долока. Він присвятив свою доповідь передовим методам лікування патологій вуха, горла і носа. У своєму виступі продакт-менеджер докладно зупинився на тому, в яких випадках лікарю необхідно застосовувати сучасні антибіотики (Лораксон, Лопракс, Лоразидим, Лорікацин, Ексипім, Супранем, Ексипенем) або ж глюкокортикостероїди (Лоракорт). Також Віталій приділив особливу увагу необхідності підтримки здорової мікрофлори кишечника пацієнта під час антибіотикотерапії за допомогою якісних пробіотиків (Лактен). Виступ продакт-менеджера викликавжвавий інтерес у спільноти ЛОР-лікарів і подальше обговорення можливостей застосування препаратів ТМ ФарсіФарм в лікарській практиці ЛОР-спеціаліста.

Київське обласне товариство ЛОР-лікарів сприяло підвищенню рівня науково-медичної підготовки практичних лікарів Києва та Київської області та впровадженню в практику передового досвіду та сучасних досягнень медичної науки. Подібні заходи допомагають об’єднанню фахівців і дають можливість обміну особистим трудовим досвідом між колегами.

Поділитися
×