Обласне товариство ЛОР-лікарів в Житомирі 21 жовтня 2014 року

Я утренний Житомир – обожаю,

Люблю встречать над городом рассвет

И долго полусонному трамваю

Глядеть с печалью нежностью вослед.

Стоять люблю у древнего собора

При сказочном мерцании зари,

И чувствовать, как оживает город,

И наблюдать, как блекнут фонари…

(Ігор Живагін)

21 жовтня в гостинному місті Житомир на базі Обласної клінічної лікарні ім. А. Ф. Гербачевського проходило Обласне товариство ЛОР-лікарів. На захід були запрошені дитячі та дорослі ЛОР-лікарі Житомира та Житомирської області. Фахівці обговорювали сучасні методи діагностики та лікування захворювань вуха, горла і носа, виступали з доповідями і обмінювалися власним клінічним досвідом лікування ЛОР-патологій.

Головний позаштатний сурдолог департаменту охорони здоров’я Київської області, кандидат медичних наук, дійсний член Російської академії голосу, представник України в Європейській федерації аудіологічних спільнот Голубок-Абизова Т. М. представила фахівцям доповідь на тему «Місце та роль системного глюкокортикостероїда бетаметазона в фоніатричній і фонопедичній реабілітації хворих голосомовних професій». В своїй доповіді Голубок-Абизова Т. М. підкреслила домінуючу роль голосу і мови в сучасних умовах як найважливіших комунікативних засобів. Внаслідок цього, порушення голосу значно знижують якість життя людини, особливо це стосується людей, так званих, голосомовних професій. За словами фахівця, визначення «особа голосомовної спеціальності» вимагає розширення: до нього мають відношення співаки-професіонали, актори, студенти музичних та театральних закладів, викладачі, диспетчери, диктори, юристи, священнослужителі, лікарі, політичні діячі, тобто всі ті професії, які вимагають підвищених вимог до голосовогоапарату. Після закінчення виступу Голубок-Абизової Т. М. від присутніх фахівців прозвучав ряд питань відносно фонопедичної реабілітації хворих.

На фото зліва – головний позаштатний сурдолог департаменту охорони здоров’я Київської області, кандидат медичних наук, дійсний член Російської академії голосу, представник України в Європейській федерації аудіологічних спільнот Голубок-Абизова Т. М., справа – керівник служби просування ТМ ФарсіФарм Хохлова О. В.

З доповіддю, присвяченою актуальним схемам лікування хронічних тонзилітів, онкопатології в практиці ЛОР-лікаря та інших питань сучасної оториноларингології, виступив обласний оториноларинголог Житомирської області, завідувач ЛОР-відділенням Обласної клінічної лікарні ім. А. Ф. Гербачевського Малафійчук О. М.

ТМ ФарсіФарм також брала участь в ЛОР-товаристві, що відбулося в Житомирі. Керівник служби просування ТМ ФарсіФарм Хохлова О. В. представила фахівцям доповідь на тему «Комплексне застосування антибіотиків та фітопрепаратів в лікуванні захворювань ЛОР органів», в якій розповіла про важливість комплексної терапії запальних захворювань ЛОР-органів у дорослих і дітей. Лікарям доносилася інформація про переваги застосування антибактеріального препарату Лопракс і фітопрепарату Тонзігол від ТМ ФарсіФарм при різних патологіях в оториноларингології. Молодший продакт-менеджер ТМ ФарсіФарм Нафієва С. Е. і медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Житомир та Житомирській області Жигунова Т. В. також надали фахівцям інформацію про інші рецептурні препарати ТМ ФарсіФарм.

На фото зліва направо головний позаштатний сурдолог департаменту охорони здоров’я Київської області, кандидат медичних наук, дійсний член Російської академії голосу, представник України в Європейській федерації аудіологічних спільнот Голубок-Абизова Т. М., молодший продакт-менеджер ТМ ФарсіФарм Нафієва С. Е., керівник служби просування ТМ ФарсіФарм Хохлова О. В.

Обласне ЛОР-суспільство в Житомирі дозволило фахівцям обговорити ряд актуальних питань діагностики та лікування захворювань ЛОР-органів і познайомитися з новими методами терапії при захворюваннях вуха, горла і носа.

Поділитися
×