Обласне товариство оториноларингологів в Полтаві 25 грудня 2015 року

25 грудня в Полтаві проходило обласне товариство оториноларингологів. У заході брали участь ЛОР-лікарі Полтавської області. Ця зустріч надала фахівцям можливість обговорити новітні досягнення вітчизняної та світової науки і практики, поговорити про сучасні препарати та методи лікування захворювань вуха, горла і носа.

Зі вступним словом до присутніх звернувся головний ринолог країни, академік Міжнародної академії отоларингології, доктор медичних наук, завідувач кафедри оториноларингології з пропедевтикою хірургічної стоматології Української медичної стоматологічної академії, професор Безшапочний Сергій Борисович.

На першому фото зліва – головний ринолог країни, академік Міжнародної академії отоларингології, доктор медичних наук, професор Безшапочний Сергій Борисович, праворуч – лікар-отоларинголог вищої категорії, головний позаштатний обласний фахівець, завідувач отоларингологічним відділенням Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М. В. Скліфосовського Безега Михайло Іванович.

Лікар-отоларинголог вищої категорії, головний позаштатний обласний фахівець, завідувач отоларингологічним відділенням Полтавської обласної клінічної лікарні ім. М. В. Скліфосовського Безега Михайло Іванович присвятив свій виступ лікуванню фурункульозу носової порожнини. У ході доповіді він поділився власним досвідом та методами, які він особисто застосовує для лікування цього захворювання. Серед препаратів, які пропонує сучасний фармацевтичний ринок для лікування ЛОР-захворювань, він віддає перевагу таким, як Лораксон, Лопракс і Лоракорт. Михайло Іванович детально розповів, в яких випадках слід зупинитися на одному, а в яких – на іншому з перерахованих препаратів. Також він говорив про високу необхідність захисту мікрофлори організму від руйнівної дії антибіотиків. Серед усього розмаїття пробіотиків він особливо відзначив якісний препарат канадського виробництва Лактен.

ТМ ФарсіФарм також брала участь в медичному суспільстві ЛОР-спеціалістів. На заході працювала медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Полтава та Полтавській області Боркунова Ольга. Вона надавала лікарям детальну інформацію про препарати в портфелі ТМ ФарсіФарм і давала консультації щодо можливостей і механізмів їх застосування в області оториноларингології.

Такі заходи мають велике значення для вітчизняної медицини. Вони сприяють підвищенню професійного рівня фахівців. Багатий досвід і постійне професійне вдосконалення лікарів у поєднанні з передовими методами лікування дозволять гарантувати українцям високу якість надання отоларінгологічних послуг.

Поділитися
×