Обласне товариство урологів в Житомирі 4 листопада 2014 року

Кінець осені – час, коли черга в кабінет уролога істотно збільшується. В цей період загрожують загостреннями будь-які хронічні інфекції і захворювання, але на особливому рахунку захворювання статевої сфери. «Сприяють» цьому холоди, що наступають, дощі, сильний вітер і, як наслідок, переохолодження, зниження імунітету і запалення різного характеру.

4 листопада 2014 року в місті Житомир відбулося Обласне товариство урологів. Обласні фахівці зібралися, щоб обговорити актуальні питання урології та андрології, поділитися власним досвідом, почути думки колег щодо методів лікування урологічних патологій, щоб в кінцевому підсумку підвищити рівень надання лікарської допомоги населенню.

Засідання відкрив головний обласний уролог Житомирської ОДА Сидорчук А. Ф. Він привітав фахівців і присвятив свій виступ питанням організації роботи обласної урологічної служби. Потім відбувся ряд доповідей запрошених фахівців, які стосувалися різних аспектів практичної діяльності лікаря-уролога.

З доповіддю на тему «Андрологічні аспекти бездітного шлюбу» виступив лікар-уролог, андролог Житомирської обласної клінічної лікарні, медичного центру «Лелека» Драгомир І. О.

ТМ ФарсіФарм також брала участь в Житомирському обласному товаристві лікарів-урологів. Продакт-менеджер ТМ ФарсіФарм Долока В. І. представив фахівцям доповідь на тему «Антибіотикотерапія в сучасних умовах». В своїй доповіді він розповів про сучасні методи лікування та профілактики урологічних захворювань, надав лікарям інформацію про препарати ТМ ФарсіФарм Зоксіцеф, Лоразидим, Ексипім, Супранем і Ексипенем, які з успіхом застосовуються в урології. Виступ Долоки В. І. викликав інтерес серед гостей заходу, послідувавряд питань щодо можливостей застосування препаратів ТМ ФарсіФарм в різних областях урології. Медичний представник ТМ ФарсіФарм по місту Житомир та Житомирській області Жигунова Т. В. надала фахівцям додаткову інформацію про препарати ТМ ФарсіФарм, також гостям заходу демонструвалися стенди препаратів Лораксон, Лопракс, Зоксіцеф і Ексипім.

Обласне товариство урологів в Житомирі дозволило зміцнити комунікації між лікарями, поговорити про світові тенденції в урології, обговорити новітні наукові дослідження та поділитися особистим досвідом практичної діяльності.

Поділитися
×