Обласна науково-практична конференція ЛОР-лікарів в місті Чернігів 28 березня 2014 року

Запальні захворювання верхніх дихальних шляхів та вуха в структурі загальної захворюваності населення стабільно займають друге місце. У переважній більшості випадків захворювання ЛОР органів найчастіше пов’язані з інфекційними хворобами, тому весна – традиційний час загострення цих захворювань. Причина тому – ослаблення імунітету і часті переохолодження, внаслідок чого організм стає схильним до згубного впливу інфекцій.

Актуальним проблемам оториноларингології була присвячена Обласна науково-практична конференція ЛОР-лікарів, яка проходила в місті Чернігів 28 березня 2014 року. На конференцію були запрошені обласні фахівці, а також гості з міста Київ.

Зі вступною промовою до учасників конференції звернувся ведучий ЛОР-спеціаліст СвєтлєйшийА. М., після чого представив доповідь, в якій підбив підсумки роботи ЛОР-служби за 2013 рік. Далі свої доповіді представляли обласні фахівці, а також запрошені гості з Києва – науковці ЛОР-кафедри Київського Національного медичного університету, співробітники Київського інституту отоларингології. Основними темами, які обговорювалися в ході заходу, стали: сучасні методи діагностики і терапії захворювань ЛОР органів, хронічні захворювання ЛОР органів, хірургічні методи лікування захворювань, дитяча оториноларингологія, онкологія ЛОР органів, а також алергологія та імунологія в оториноларингології.

ТМ ФарсіФарм також брала активну участь у заході. Доповідь продакт-менеджера ТМ ФарсіФарм Долоки В. І. була присвячена антибіотикотерапії інфекційних захворювань ЛОР органів. У ньому Долока В. І. висвітлив головні переваги застосування препаратів ТМ ФарсіФарм Зоксіцеф, Лоракорт і Лопракс в практиці ЛОР-спеціаліста. Виступ продакт-менеджера викликав великий інтерес в учасників та гостей конференції.

Після слухання доповідей фахівці моглиознайомитися з інформацією про переваги використання препаратів ТМ ФарсіФарм Зоксіцеф, Лоракорт, Лопракс і Лораксон в оториноларингології, а також отримати важливу інформацію про дозування, схеми і способи їх застосування. На стендах працювали продакт-менеджер ТМ ФарсіФарм Долока В. І. та медичний представник по місту Чернігів та Чернігівській області Коновалова О. Ю.

Обласна науково-практична конференція ЛОР-лікарів в Чернігові пройшла дуже плідно, слухачі змогли поставити колегам свої запитання, обговорили актуальні проблеми та обмінялися думками.

Поділитися
×