Обласне ЛОР товариство в Сумах 16 квітня 2014 року

Мой город Сумы, словно в ожиданье

Стоишь как витязь, Господом храним.

Мне кажется, что снова утром ранним

Иду по светлым улочкам твоим.

(Юрий Юрукин)

16 квітня 2014 року в гостинному місті Суми проходило Обласне товариство ЛОР-фахівців. У заході взяли участь лікарі-оториноларингологи лікувально-профілактичних закладів міста Суми, центральних районних лікарень Сумської області, наукові співробітники медичних університетів з Сумської та інших областей України.

В ході заходу обговорювалися новітні технології в лікуванні захворювань вуха, горла і носа, отримані завдяки досягненням останніх років. Доповіді фахівців стосувалися різних областей оториноларингології, основними темами стали: оптимізація діагностики та лікування ЛОР-патологій, сучасні проблеми дитячої оториноларингології, медикаментозна терапія ЛОР-захворювань, профілактика бактеріальних ускладнень при підготовці до операцій на ЛОР-органах.

ТМ ФарсіФарм також брала участь в Обласному суспільстві ЛОР-спеціалістів в місті Суми. З доповіддю на тему «Антибіотикотерапія в сучасних умовах» виступив регіональний менеджер ТМ ФарсіФарм Штокайло Б. І. У своєму виступі він висвітлив основні переваги використання препаратів ТМ ФарсіФарм Зоксіцеф, Лопракс і Лоракорт в практиці ЛОР-спеціаліста. Виступ Штокайло Б. І. зацікавив лікарів і викликав ряд питань і обговорень. На фото зліва доктор медичних наук, завідувач кафедри оториноларингології Харківської медичної академії післядипломної освіти, професор Гарюк Г. І., праворуч – регіональний менеджер ТМ ФарсіФарм Штокайло Б. І.

Сумське обласне товариство лікарів-оториноларингологів стало хорошим майданчиком для обговорення досягнень сучасної медицини. Отриманий досвід дозволить фахівцям краще орієнтуватися в новітніх технологіях лікування захворювань вуха, горла і носа.

Поділитися
×